AK ADAY ÖZCAN STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27. Dönem Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Halil Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Yeni Hal pazarı ve Memur-Sen Şanlıurfa Şube Başkanlığını ziyaret etti.

AK ADAY ÖZCAN STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
AK ADAY ÖZCAN STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR yönetici

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan erken Genel Seçimler için çalışmalarını sürdüren AK Vekili Dr. Halil Özcan, Yeni Hal pazarı ve Memur-Sen Şanlıurfa Şube Başkanlığını ziyaret ederek, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Milletvekili seçimlerinde de AK Partiye oy vermeleri ricasında bulundu.

 

Şanlıurfa Sebze Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı Faruk Akbaş, " Sn Halil Özcan değerli akademisyen bir siyasetçimiz kendisi her zaman bizleri be esnaflarımızı ziyaret eden bir milletvekilimiz.  Halkımızın ve esnafımızın kendisine çok büyük bir teveccühü var. Ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

 

Dernek Başkanı Faruk Akbaş'a teşekkür eden AK Aday Özcan, Bizler seçimden seçime esnafı ziyaret edenlerden olmadık. Hep esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olduk. Esnafımız samimi, AK Partiye yine sahip çıkacaklarını belirttiler. Şehir olarak kenetlendiğimiz zaman çok iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum. 24 Haziranda Şanlıurfa üzerine düşeni yapacaktır. Şeklinde konuştu".

Ardından Şanlıurfa Memur-Sen şube başkanlığını ziyaret eden Dr. Halil Özcan, Memur-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun ve yönetimi ile bir araya geldi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFALI VE SURİYELİ KADINLARIN HOŞGÖRÜ PAYLAŞIMI
ŞANLIURFALI VE SURİYELİ KADINLARIN HOŞGÖRÜ PAYLAŞIMI
Başkan Ekinci,”Talepleri Bir Bir Karşılıyoruz”
Başkan Ekinci,”Talepleri Bir Bir Karşılıyoruz”