Error 520 Ray ID: 4ca5474ead249cad • 2019-04-20 07:06:57 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

AK Aday Toru, Oylar Erdoğan ve AK Parti'ye

AK Aday Toru, Oylar Erdoğan ve AK Parti'ye

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru katıldığı mahalle toplantılarında 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatırken, seçimlere az bir süre kala insanların kafalarını karıştırmaya yönelik oluşturulması muhtemel algılara karşı da vatandaşları uyarıyor.

AK Aday Toru, Oylar Erdoğan ve AK Parti'ye
AK Aday Toru, Oylar Erdoğan ve AK Parti'ye yönetici

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru seçim çalışmaları kapsamında son olarak Akpınar Mahallesinde ve Seksenören Mahallesinde mahalle toplantılarına katıldı. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Ak Aday Toru 24 Haziran seçimlerine doğru ilerlerken Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Parti'ye olan ilginin her geçen gün daha da arttığını ve Şanlıurfa'nın yeni rekorlar kırması için ellerinden gelen çabanın fazlasını göstermeleri gerektiğini söyledi.

 

Haliliye İlçesi Akpınar Mahallesinde Salih Ay tarafından organize edilen mahalle toplantısı adeta miting havasında gerçekleşirken 24 Haziran seçimlerinin öneminin anlatıldığı bu toplantıya Bini İcil Aşireti Lideri Hacı İsa Ay, Öğretim Görevlisi Ahmet Aslan, ve Akpınar Mahale sakinleri katıldı. Öğretim Üyesi Ahmet Aslan milletvekili adayı İbrahim Toru’yu seçimlerde meclise göndereceklerini söyleyerek oylar Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Parti'ye dedi.

 

Bini İcil Aşiret Lideri Hacı İsa Ay ise AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru’yu desteklediklerini söyledi.

 

Çok sayıda vatandaşın katıldığı toplantıda zılgıt ve alkışlar arasında bir konuşma yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru ise kendisine gösterilen ilgi ve alakadan son derece mutlu olduğunu belirterek seçimlere az bir süre kala insanların kafalarını karıştırmaya yönelik oluşturulması muhtemel algılara karşı da vatandaşların dikkatli olması gerektiğini söyledi.

 

Mahalle toplantısını düzenleyen Salih Ay ise, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru’yu meclise göndermek için var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.

 

Mahalle toplantısına Eyyübiye İlçesi Yardımcı Mahallesine bağlı Seksenören Mezrasında devam eden Ak Aday İbrahim Toru, burada da mahalle sakinleri ile bir araya gelerek 24 Haziran seçimlerinin sadece ülkemiz için değil, Müslüman coğrafyası için de son derece önemli olduğuna işaret etti.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort