Error 520 Ray ID: 4cb60fd61ce3c783 • 2019-04-22 08:00:03 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

AK Başkan adaylarına coşkulu karşılama

AK Başkan adaylarına coşkulu karşılama

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Partinin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve Şanlıurfa’nın ilçe Belediye Başkan adayları; Eyyübiye adayı Mehmet Kuş, Haliliye adayı Mehmet Canpolat, Karaköprü adayı Metin Baydilli, Akçakale adayı Mehmet Yalçınkaya, Birecik adayı Muharrem Atmaca, Bozova adayı Suphi Aksoy, Ceylanpınar adayı Abdullah Aksak, Halfeti adayı Şeref Albayrak, Hilvan adayı Aslan Ali Bayık, Suruç adayı Mustafa Yüksel, Siverek adayı Şeyhmus Aydın ve Viranşehir adayı Salih Ekinci için Şanlıurfalılar ve partililer tarafından (bugün) 22 Ocak Salı günü saat 13:30’da karşılanıyor.

AK Başkan adaylarına coşkulu karşılama
AK Başkan adaylarına coşkulu karşılama yönetici

GAP Hava Limanında oldukça kalabalık Şanlıurfalılar, partililer ve sevenleri tarafından karşılanacak olan adayların parti teşkilatlarına geçerek vatandaşlarla bir araya geleceği ve bir süre sohbet edip fikir alış verişinde bulunacakları belirtiliyor.

 

AK adaylar, birlik ve beraberlik mesajları verecek

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, daha önce GAP Hava Limanında ve parti önünde yaptığı konuşmasında söylediği gibi; birlik ve beraberlik mesajları verecek.

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Beyazgül ve beraberindeki Şanlıurfa ilçe Belediye Başkan adayları Eyyübiye adayı Mehmet Kuş, Haliliye adayı Mehmet Canpolat, Karaköprü adayı Metin Baydilli, Akçakale adayı Mehmet Yalçınkaya, Birecik adayı Muharrem Atmaca, Bozova adayı Suphi Aksoy, Ceylanpınar adayı Abdullah Aksak, Halfeti adayı Şeref Albayrak, Hilvan adayı Aslan Ali Bayık, Suruç adayı Mustafa Yüksel, Siverek adayı Şeyhmus Aydın ve Viranşehir adayı Salih Ekinci de, öncelikle kendilerini Belediye Başkan adayı gösteren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, parti yetkililerine, kendilerini sahiplenen Şanlıurfalılara, kendisini karşılayan ve parti önünde bekleyerek destek olan herkesi her zaman kucaklayacaklarını belirterek teşekkür edecekler.

 

Hizmet siyaseti yürütülerek, gönül belediyeciliği yapılacak

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da her fırsatta dile getirdiği gibi, AK Partinin en büyük referansının Türkiye ve şehirlere kazandırdığı hizmetler olduğu, AK Partinin hizmet partisi olduğu, hizmet siyaseti yürüttüğü, gönül belediyeciliği yaptığı hatırlatılarak, Türkiye'yi 2023 hedeflerine ulaştırmanın, 2053 ve 2071 vizyonlarına sahip kılmanın çabası içinde olduklarını, Şanlıurfa merkez ve ilçelerinde de hizmet siyaseti yürütülerek, gönül belediyeciliği yapılacağı belirtiliyor.

 

Şanlıurfalılar AK adaylara güveniyor

AK adaylara güvenmek istediklerini belirten Şanlıurfalılar, “Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a çok güveniyoruz. Dolayısıyla onun aday gösterdiği AK Başkan adaylarımıza da güveniyoruz ve bizlere, şehrimize en iyi şekilde hizmet edeceklerinden şüphe duymuyoruz. Şanlıurfalılar olarak; ‘tarafsız olmak çok kötüdür. Hak neredeyse, ülkenin, milletin menfaati neredeyse, o tarafta olmalı. Yapıcıya göre doğru ve iyi olan bir şey, yıkıcıya göre yanlış ve kötüdür’ diye düşünüyoruz ve bunun için, ‘Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol’ hadis-i şerifi gereği Hakkın, doğrunun, iyinin tarafında olacaklarına inandığımız AK adaylarımızı candan destekleyeceğiz ve düşündüklerimizi seçim sandıklarına da yansıtacağız” diyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort