Error 520 Ray ID: 4cae8c371b989d6e • 2019-04-21 10:06:52 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

BAŞKAN BAYDİLLİ AK PARTİ İL YÖNETİMİNE ÇALIŞMALARINI ANLATTI

BAŞKAN BAYDİLLİ AK PARTİ İL YÖNETİMİNE ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Ak Parti İl Yönetimi haftalık yürütme kurulu toplantısına katılarak yeni il yönetimine Karaköprü’ de yaptıkları çalışmaları ve projeleri anlattı.

BAŞKAN BAYDİLLİ AK PARTİ İL YÖNETİMİNE ÇALIŞMALARINI ANLATTI
BAŞKAN BAYDİLLİ AK PARTİ İL YÖNETİMİNE ÇALIŞMALARINI ANLATTI yönetici

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Ak Parti Şanlıurfa İl Yönetiminin haftalık yürütme kurulu toplantısına katılarak yeni il yönetimine Karaköprü’ de yaptıkları çalışmalar ve projeler konusunda sunum yaptı. Ak Pati İl Başkanlığı toplantı salonunda yapılan toplantıda Başkan Baydilli, Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve yönetim kuruluna Karaköprü’de göreve geldiğinden beri yaptıkları projeler ve ilçede yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

Toplantıdan önce açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli İl yönetiminin haftalık toplantısına katılarak Karaköprü’de yapılan çalışmaları anlatacaklarını, sorunların çözümü noktasında istişarelerde bulunacaklarını dile getirdi.

 

Başkan Baydilli, “İlçemizi daha iyi seviyeye getirmek için durmadan yorulmadan çalışacağımızı arkadaşlarımıza anlatacağız ve fikir alış verişinde bulunacağız. Bu  toplantımızın hayırlara vesile olmasını ve yeni il yönetiminin Şanlıurfa’ya hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin bu haftaki yönetim kurulu toplantısında il yönetimine ilçede yapılanlarla ilgili sunum yapacağını belirterek, “Bu daha çok bir bilgilendirme toplantısı olacak. Bu toplantımızın verimini artıracak aynı zamanda burada alınan bilgileri yönetim kurlumuz kendi topluluklarına ulaştıracak. Metin Başkanımıza teşrifleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Sunumun ardından İl Başkanı Beyazgül Başkan Baydilli’ye çalışmalarında başarılar dilerken, Başkan Baydilli yeni İl yönetim kurulunun hayırlı olmasını diledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort