Error 520 Ray ID: 4cb38afe8bfdbf75 • 2019-04-22 00:39:50 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, DÜNYA TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ 2018 KONFERANSIN’DA ŞANLIURFA’YI TANITTI

BAŞKAN ÇİFTÇİ, DÜNYA TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ 2018 KONFERANSIN’DA ŞANLIURFA’YI TANITTI

Dünya Tarihi Kentler Birliği 2018 Konferansı Ulusal düzeyde Belediye Başkanları ve üst düzey yöneticilerinin katılımı ile Bursa’da başladı. Konferansın açılış konuşmasını yapan Türkiye Tarihi Kentler Birliği ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şehirlerin tarihini ve kültürünü geleceğe taşıma adına hep birlikte hareket edeceklerini belirtti.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, DÜNYA TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ 2018 KONFERANSIN’DA ŞANLIURFA’YI TANITTI
BAŞKAN ÇİFTÇİ, DÜNYA TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ 2018 KONFERANSIN’DA ŞANLIURFA’YI TANITTI yönetici

Ulusal düzeyde birçok katılımcının yer aldığı Dünya Tarihi Kentler Birliği 2018 Konferansı Bursa''da başladı. 460 Belediyenin bağlı olduğu Türkiye Tarihi Kentler Birliği ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, toplantıya katılım sağlayarak gelen konuklara Türkiye’nin dünya kültüründeki önemini anlattı.

Konferansın açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Nihat Çiftçi,  Türkiye Kentler Birliğinin kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği çalışmaları anlattı.

Şehirlerin tarihi ve kültürünü geleceğe taşımak için ortak akıl ile hareket etmenin önemine değinen Başkan Çiftçi, “Şu an birliğimize bağlı 460 belediye ile yolumuza devam ediyoruz. Bursa Tarihi Kentler Birliğimiz açısından önemli bir yere ait. Kültür varlığını koruyan, tarihi eserlerini ayakta tutan, çarşılarıyla, hanlarıyla gerçekten gurur duyduğumuz bir şehir. Bu gurur duyduğumuz şehir, büyükşehir belediye başkanlığını yapmış olduğum 12 bin yıllık peygamberler şehri Şanlıurfa ile birlikte Dünya Tarihi Kentler Birliğine üye şehirlerdir. Bugün bu güzel şehirdeki konferansla bilim insanlarımız tarihe ışık tutacak düşünce ve fikirlerini beyan edecekler. Bu denli güzel çalışmalar bizim için gurur kaynağıdır. Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediye Başkanlığımız süresince tarihi ve kültürel birçok çalışmaya imza attık. Özellikle 12 bin yıllık tarihi bulgulara ev sahipliği yapan Göbeklitepe UNESCO Kültür Miras Listesine girmiş bulunmakta. İşte Göbeklitepe dünyanın ilk merkezlerindendir. Bizler Anadolu coğrafyası olarak dünyanın güzel alanlarına sahip çıkıyor, koruyor ve geleceğe taşıyoruz” diye konuştu.

Bursa Valisi İzzettin Küçük de şehirlerde yaşayan insanlardaki aidiyet duygusunun ancak şehirde sürekliliğin olması durumunda ortaya çıkacağını vurgulayarak, şehirleri insanların sevebilmesi için somut ve soyut değerlerin yaşatılması gerektiğini ifade etti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da dünyanın farklı şehir ve ülkelerinden belediye başkanları ve misafirleri Dünya Tarihi Kentler Birliği Konferansı nedeniyle ağırlamanın kendileri için büyük bir onur olduğunu söyledi.

Aktaş, Bursa'nın tarihe yön veren bir şehir olduğuna işaret ederek, "Bursa, tarihi mirasın doğal güzelliklerle bütünleştiği, 1,5 asır boyunca Osmanlı'ya başkentlik yapmış, deyim yerindeyse Bursa uygarlıkların kesişme noktası bir şehir. Burası 8 bin 500 yıllık şehircilik birikimiyle kentlerin vizyonuna değer katan bir şehirdir." değerlendirmesinde bulundu.

7-8-9 Eylül tarihleri arasında devam edecek olan konferansın ilk günü Dünya Tarihi Kentler Birliği üye şehirlerinin takımını ve sunumu ile tamamlandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort