BAŞKAN ÇİFTÇİ, GÜNE ESNAF ZİYARETİ İLE BAŞLADI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, güne esnaf ziyaretleri ile başladı. Yenişehir bölgesindeki esnafa hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Çiftçi, talep ve önerileri dinledi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, GÜNE ESNAF ZİYARETİ İLE BAŞLADI
BAŞKAN ÇİFTÇİ, GÜNE ESNAF ZİYARETİ İLE BAŞLADI yönetici

Vatandaş, STK ve esnaf buluşmalarına önem veren Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, bu kez Emniyet Caddesi ve Mehmet Akif Ersoy caddesinde esnafı ziyaret etti. Gezisinde işyerlerine giderek esnafa hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Çiftçi, vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyerek Büyükşehir Belediyesince yapılan çalışmaları anlattı.

"ŞANLIURFA TURİZMDE HAK ETTİĞİ PAYI ALACAK"

Ziyaretlerinde turizme yönelik yapılan uygulamaları aktaran Başkan Çiftçi, "Şanlıurfa'yı seven Büyükşehir kadroları şehrimizin turizmde hak ettiği payı alabilmesi için elinden geleni yapıyor. Şehir olarak bir bütün halinde hareket etmemiz lazım. Biz, her zaman halkının yanında duran ekip olarak daha nice projemizi Şanlıurfa'mıza kazandıracağız inşallah" dedi.

Esnafın çay ikramlarına da eşlik eden Başkan Çiftçi, ziyaretlerinin ardından Büyükşehir Belediyesince kentin diğer bölgelerindeki çalışmaları incelemek üzere alandan ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK