Error 520 Ray ID: 4cb3781d1bbac855 • 2019-04-22 00:26:57 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, HALFETİ'DE MUHTARLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

BAŞKAN ÇİFTÇİ, HALFETİ'DE MUHTARLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Halk buluşmalarına önem veren Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, bir dizi açılış ve temaslarda bulunmak üzere gittiği Halfeti'de muhtarlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, HALFETİ'DE MUHTARLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ
BAŞKAN ÇİFTÇİ, HALFETİ'DE MUHTARLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ yönetici

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Kardeşlik Sofrası' iftarına katılmak üzere gittiği Halfeti'de vatandaşları ziyaret ederek muhtarlarla buluştu.

 

Halfetili Muhtarlar buluşmasında konuşma yapan Başkan Nihat Çiftçi, "Halfeti ilçemizi seviyoruz, dün de Halfeti ilçemizde incelemede bulunduk. Hizmet ediyoruz ilçemize ve etmeye de devam edeceğiz. Önümüzde ülkemiz için çok önemli bir seçim bulunmakta, sizden ricam elinizden geldiğince mahallenizde yaşayan insanlara hizmetleri aktarmaktır. 2018 yılı içerisinde ilçemizde büyük çaplı çalışmalarımız olacak, bunu hep birlikte göreceğiz. Amacımız tüm ilçelerimizin gelişimini ve dönüşümünü gerçekleştirmek" şeklinde konuştu.

 

Ardından AK Parti İlçe Başkanlığına geçen Başkan Nihat Çiftçi burada teşkilat üyeleri ile sohbet ederek 24 Haziran seçimlerine değindi.

Gün içerisindeki temasları çerçevesinde daha sonra Halfeti İmam Hatipliler Derneğinin açılışına geçen Başkan Nihat Çiftçi, derneğin hayırlı olması temennisinde bulundu. Son olarak Halfeti Kaymakamlığı tarafından açılan El Ürünleri Teşhir Salonunu da gezen Başkan Nihat Çiftçi, buradaki kursiyerlerle sohbet etti.

 

Öte yandan ziyaretlerinde Başkan Nihat Çiftçi'ye Halfeti Kaymakamı ve Halfeti Belediye Vekili Şeref Albayrak, AK Parti İlçe Başkanı Canan Onur Seyyar, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Açar ve Büyükşehir Belediyesi yönetim kadrosu eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort