Advert

BAŞKAN DEMİRKOL: 24 KIRSAL MAHALLEMİZE ÇOK AMAÇLI KÜLTÜR EVİ YAPIYORUZ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, nüfusu 200’ün üzerinde bulunan 24 kırsal mahalle için ihalesi tamamlanan çok amaçlı kültür evi projesinde inşa çalışmaları devam eden Karatepe kırsal Mahallesini ziyaret etti. Kültür evi inşasında incelemelerde bulunan Başkan Demirkol, “24 adet toplu şekilde ihale çıkmış olduğumuz çok amaçlı kültür evlerimizin inşası diğer kırsal mahallelerimizde de başlamış durumdadır” dedi.

BAŞKAN DEMİRKOL: 24 KIRSAL MAHALLEMİZE ÇOK AMAÇLI KÜLTÜR EVİ YAPIYORUZ
BAŞKAN DEMİRKOL: 24 KIRSAL MAHALLEMİZE ÇOK AMAÇLI KÜLTÜR EVİ YAPIYORUZ reşit@reşit.com

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla daha önceden mahallelerinde çok amaçlı kültür evi bulunmayan nüfusu 200’ün üzerinde olan 24 kırsal mahalle için ihale çalışmalarını tamamladı. Bu kapsamda Başkan Fevzi Demirkol da, inşa çalışmalarının başladığı Karatepe kırsal Mahallesini ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Faik Çelik ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Başkan Demirkol, çok amaçlı kültür evinin yapıldığı bölgeye gitti. İnşaatta çalışan işçilerle sohbet eden Başkan Demirkol, çalışmalarla ilgili teknik ekipten bilgiler aldı. Mahalle sakinlerinin talep ve teşekkürlerini alan Başkan Demirkol, kültür evinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, "Karatepe kırsal Mahallemizde ve nüfusu 200’ün üzerinde olan tüm kırsal mahallelerimizde başlattığımız gibi çok amaçlı kültür evi inşa ediyoruz. Vatandaşlarımız sevinçli günlerinde nişan ve düğün, acılı günlerinde taziye için ve daha sonrasında gençlerimizin, kadınların eğitiminde kullanmak üzere eğitim amaçlı yapmış olduğumuz kültür evlerimizi inceleme imkanı bulduk. Karatepe Mahallemizin inşallah sevinçli günlerde kullanır. 24 adet toplu şekilde ihale çıkmış olduğumuz çok amaçlı kültür evlerimizin inşası diğer kırsal mahallelerimizde de başlamış durumdadır. Sıcak karşılamalarından dolayı Muhtarımız Sayın Faik Çelik’in şahsında tüm Karatepe Mahallesinin tüm sakinlerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Mahalle Muhtarı Faik Çelik ise, "Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Taziye evi sözü verildi ve yapılıyor. Allah kendisinden razı olsun" dedi.

Başkan Demirkol, mahalle sakinleriyle de görüşten sonra bölgeden ayrıldı.

 

Öte yandan Haliliye Belediyesi, geçen yıllarda da, nüfusu 300’ün üzerinde bulunan kırsal mahallelere çok amaçlı kültür evi yaparak, hizmete sunmuştu.

Fevzi Demirkol Haliliye Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFALI VE SURİYELİ KADINLARIN HOŞGÖRÜ PAYLAŞIMI
ŞANLIURFALI VE SURİYELİ KADINLARIN HOŞGÖRÜ PAYLAŞIMI
Başkan Ekinci,”Talepleri Bir Bir Karşılıyoruz”
Başkan Ekinci,”Talepleri Bir Bir Karşılıyoruz”