BAŞKAN DEMİRKOL, ÖĞRENCİLERİN KARNE MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, 2017- 2018 Eğitim- Öğretim Yılının yarıyıl tatilinde öğrencilerin karne mutluluğuna ortak oldu.

BAŞKAN DEMİRKOL, ÖĞRENCİLERİN KARNE MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU
BAŞKAN DEMİRKOL, ÖĞRENCİLERİN KARNE MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU reşit@reşit.com

Başkan Fevzi Demirkol, karne gününde Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu öğrencileriyle buluştu. Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural ve Okul Müdürü Mehmet Kaşka tarafından karşılanan Başkan Demirkol, sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle görüştü. Başkan Demirkol, karnelerini dağıttığı öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Çocuklarının karne gününde yanlarında olan veliler ile de görüşen Başkan Demirkol, karne dağıtımlarının ardından okuldan ayrıldı.

245 BİN KİTAP DAĞITILDI

Eğitime her alanda destek veren Haliliye Belediyesi, Başkan Fevzi Demirkol’un “Geleceğimizin teminatı olan gençlerin eğitimini önemsiyoruz” anlayışıyla bugüne kadar 245 bin 500 kitabın dağıtımını sağladı. 50 bin adet Akıl ve Zeka Oyunları, 93 bin 500 adet Siyer-i Nebi ve 102 bin adet 1915 Çanakkale Savaşı kitaplarını öğrencilere dağıtan Haliliye Belediyesi, eğitime verdiği önemi gün geçtikçe arttırıyor.

Fevzi Demirkol Haliliye Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK