BAŞKAN KUDAT'TAN TARAFTAR DERNEĞİNE ZİYARET

Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat yöneticiler ile birlikte Karaköprü Belediyespor Taraftarlar Derneği'ni ziyaret etti. Başkan Kudat, taraftarlardan bu sezon için de tam destek istedi.

BAŞKAN KUDAT'TAN TARAFTAR DERNEĞİNE ZİYARET
BAŞKAN KUDAT'TAN TARAFTAR DERNEĞİNE ZİYARET reşit@reşit.com

Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat sezon öncesi Karaköprü Belediyespor Taraftarlar Derneği'ni ziyaret ederek taraftarlarla bir araya geldi. Başkan Kudat'a yöneticiler de eşlik ederken, Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Toprak ve taraftarlar tarafından karşılandılar.

 

Taraftarların geçen seneki şampiyonlukta önemli bir etkisi olduğunu söyleyen Kulüp Başkanı Mehmet Kudat, bu sezon da 3. ligde taraftarın desteğine ihtiyaçları olduğunu söyledi. Başkan Kudat, "Taraftarlarımızla birlik olma adına onlara ziyaret gerçekleştirdik. Taraftarımız da bize söz verdi, bu sezon da tribündeki yerlerini alıp bizi destekleyecekler. İnşallah taraftarımızla birlikte elimizden geleni yapıp bu sezon da aynı başarıyı yakalayacağız" diye konuştu.

 

Karaköprü Belediyespor Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Toprak ise Başkan Kudat ve yöneticilerin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirterek teşekkür etti. Toprak, bu sezon da Karaköprü Belediyespor için her maçta tribünde olacaklarını ve takımın başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat ve yöneticiler ziyaret sonunda taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Toprak Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan BAYIK'tan 30 Ağustos Mesajı
Başkan BAYIK'tan 30 Ağustos Mesajı
Başkan Yıldız’dan Diyanet Vakfına Kurban Bağışı
Başkan Yıldız’dan Diyanet Vakfına Kurban Bağışı