Error 520 Ray ID: 4cbad83cc9f59ca7 • 2019-04-22 21:55:55 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Başkan Yıldız Darp Edilen Doktoru Ziyaret Etti

Başkan Yıldız Darp Edilen Doktoru Ziyaret Etti

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Şanlıurfa’da hasta yakınları tarafından darp edilen doktoru ziyaret etti.

Başkan Yıldız Darp Edilen Doktoru Ziyaret Etti
Başkan Yıldız Darp Edilen Doktoru Ziyaret Etti yönetici

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Acil Servisinde görev yaptığı sırada bir hasta yakınının saldırısına uğrayan ve ağır yaralanan Dr. Bahattin Ahmet Yalçın’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret eden Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Dr. Bahattin Ahmet Yalçın’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Başından ağır şekilde yaralanmış olan Doktor Yalçın’la görüşen Başkan Yıldız yaralı doktorun tedavi sürecinin devam ettiğini, yarın taburcu işlemlerinin gerçekleştirileceği bilgilerini aldı.

Doktor Yalçın’a yapılan saldırıyı kınayan Ak Parti İl Başkanı konunun takipçisi olacaklarını belirterek şu ifadelere yer verdi; “Bugün Şanlıurfa’da görmek istemediğimiz bir olayla karşı karşıya kalmanın üzüntüsü içerisindeyiz. Bu menfur olayın son olması için gerekli çalışmaların yapılmasında elimizden gelen her şeyi yapacağımızı belirtmek isteriz. Bu menfur saldırıyla zarar gören başta doktorumuz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Doktorumuz yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Bir kez daha kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dr. Bahattin Ahmet Yalçın, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort