Advert

Başkanı Ayhan:“Kadınlara Gerçek Kıymetini Vermeyen Milletler Kalkınamaz”

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesi Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, toplumların geleceğini şekillendiren nesilleri yetiştiren ‘ilk öğretmen’ kadınların her türlü değere layık olduğunu söyledi.

Başkanı Ayhan:“Kadınlara Gerçek Kıymetini Vermeyen Milletler Kalkınamaz”
Başkanı Ayhan:“Kadınlara Gerçek Kıymetini Vermeyen Milletler Kalkınamaz” reşit@reşit.com

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in “Cennet annelerin ayakları altındadır.”diye müjdelediği kadınların “karşılıksız sevginin, şefkatin ve merhametin” sembolü olduğunu belirten Ayhan, kadına gerçek kıymetini vermeyen milletlerin kalkınmasının mümkün olmadığını kaydetti.

Ayhan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile yayınladığı mesajında, “cefakâr ve fedakâr” kadınların sadece bir günde değil, yılın bütününde aynı saygı ve sevgiyi hak ettiğini söyledi.  Kadınların eğitim, ekonomi, kültür-sanat ve siyaset başta olmak üzere hayatın bütün alanlarında daha fazla rol aldığına işaret eden Ayhan, Türkiye’nin “Çağdaş muasır medeniyetler seviyesine” çıkmasında bundan böyle kadınların aynı kararlılıkla yoluna devam edeceğini vurguladı. 

Başkan Ayhan, mesajının somunda; başta eşi Ayşenur Ayhan olmak üzere bütün kadınların  “8 Mart Dünya Kadınlar Gününü” kutladığını kaydetti.

İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİZ.    

AKÇAKALE BELEDİYESİ BASIN YAYIN BİRİMİ

 
 
Abdulhakim Ayhan Akçakale Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siverek ve Harran MHP’ye mi verilecek?
Siverek ve Harran MHP’ye mi verilecek?
Menfeze sıkışan atın imdadına …
Menfeze sıkışan atın imdadına …