Error 520 Ray ID: 4cb353a199f0bf70 • 2019-04-22 00:02:03 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

BU HAVUZLAR 5 YILDIZLI KONFORU ARATMAYACAK

BU HAVUZLAR 5 YILDIZLI KONFORU ARATMAYACAK

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden GAP Vadisi 3 Etap Projesinde bulunan 3 katlı Yarı Olimpik yüzme havuzu inşaatı hızla devam ediyor.

BU HAVUZLAR 5 YILDIZLI KONFORU ARATMAYACAK
BU HAVUZLAR 5 YILDIZLI KONFORU ARATMAYACAK yönetici

Sıcak bir iklim kuşağında bulunan Şanlıurfa'da vatandaşların bir yandan serinlemesi bir yandan da su sporları ile buluşması adına Şanlıurfa merkez ve tüm ilçelerde havuzlar yapan Büyükşehir Belediyesi, GAP Vadisi 3. Etap projesi içerisinde yapımını sürdürdüğü yarı olimpik ikiz yüzme havuzu çalışmalarını sürdürüyor.

8 Bin metrekarelik alan üzerinde yapımına başlanan biri erkeklere diğeri ise bayanlara olmak  2 yarı olimpik yüzme havuzların bulunduğu tesis 3 kattan oluşacak. İçerisinde kafeterya ve fitness, ve yüzme havuzunun olacağı tesisin istenildiği zaman üstü açılabilir hale getirilecek.

İlerleyen günlerde açılması beklene yüzme havuzlarında incelemelerde bulunarak yüklenici firma yetkililerinden bilgi alarak bir açıklama yapan Başkan Nihat Çiftçi, "Allah'ın izni ile çok yakın zamanda bu tesisi Şanlıurfalı kardeşlerimizle buluşturacağız" dedi.

Başkan Çiftçi, ”Sosyal donatı anlamında Şanlıurfa’mızın en büyük projesi olan GAP Vadisi’nin 3. Etabını arkadaşlarımızla birlikte inceledik. Artık sona doğru gelindi. Tüm inşaat imalatları ve sistem olarak bitmiş durumda. Çok yakın bir zamanda 3. Etabı Şanlıurfalı kardeşlerimizim hizmetine açacağız. Bu etap içerisinde biri erkeklere biri bayanlara olmak üzere 2 tane yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuz var. Hedefimiz ramazandan önce projemizin bu etabını bitirip, insanlarımızı bu yatırımdan istifade ettirmek. Çalışmanın başındayız. Şanlıurfa’nın en büyük projesi yürütülüyor. Gerek detayları bakımından gerekse içindeki donatılar bakımından ve alan itibari ile de GAP Vadisi’nin bir bütün olarak düşündüğümüzde tüm etapları ile şehir ormanıyla birlikte 3 Milyon 500 Bin metrekarelik bir alanı kapsıyor. Bu kadar iklimin sıcak ve kurak olduğu bir yerde bu büyük yeşil alanı şehrimize, insanımıza, nefes ve yaşam olacak. Gerek aileleri ile birlikte piknik yapmalarını gerek gençlerimizin bu alanda yüzmeleri, spor yapmalarına olanak sağlanacak. GAP Vadisi projesi bir bütün olarak kullanıldığında Şanlıurfa’da ne kadar doğru bir projeye hayat bulduğunu, şehri adeta buraya tahliye ettiğimizi vatandaşlarımız görecek” şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort