Error 520 Ray ID: 4cb35d2c6d37c839 • 2019-04-22 00:08:34 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

BÜYÜKŞEHİR'DEN KAR SÜRPRİZİ

BÜYÜKŞEHİR'DEN KAR SÜRPRİZİ

Büyükşehir Belediyesi yarı yıl tatilinde başta öğrenciler olmak üzere tüm Şanlıurfalılara kar sürprizi yaptı. Sabah saat 05.00'de yola çıkan Büyükşehir ekipleri, 135 kilometre uzaklıktaki Karacadağ'dan Şanlıurfa şehir merkezine 10 kamyon kar getirerek gençlere unutulmaz anlar yaşattı.

BÜYÜKŞEHİR'DEN KAR SÜRPRİZİ
BÜYÜKŞEHİR'DEN KAR SÜRPRİZİ yönetici

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bin 919 rakımlı Karacadağ eteklerinden getirdiği 10 kamyon karla gençleri aynı adreste buluşturdu. Turgut Özal Parkı'na getirilen karlar ilk andan itibaren çocukların yoğun ilgisi ile karşılanırken, etkinliğe her yaştan vatandaşlar da katılınca kar topu savaşı kaçınılmaz oldu. Bu yıl da kar göremeyen Şanlıurfalılara sürpriz yapan Büyükşehir Belediyesi sayesinde çoğu hayatlarında ilk kez karla buluşan gençler, soğuğa aldırış etmeden saatlerde kar topu oynadı. 

 

SABAH 5'DE YOLA ÇIKILDI

Büyükşehir ekipleri vatandaşlara kar sürprizi yaşatmak için gün ağarmadan Karacadağ'a doğru yola çıktı. Sabah 5'de Karacadağ'a hareket eden ekipler, 10 kamyon kar alarak şehir merkezine döndü. İlk adres olarak Turgut Özal Parkı'nda kar dökümü gerçekleştiren ekipler, ertesi gün ise bu kez Eyyübiye'de aynı etkinliği gerçekleştirecek.

 

ÇOCUĞUNU ALAN PARKA AKIN ETTİ

Parkta kar dökümünü gören vatandaşlar çocukları ile birlikte alana gelerek etkinliğe katılırken, bazı vatandaşlar ise poşetlerle evlerine kar götürdü. Büyükşehir Belediyesi'ne etkinlik için teşekkür eden vatandaşlar, "Çocuklarımız yarı yıl tatili boyunca evdeydi. Onlara çok güzel bir sürpriz oldu. Biz bile ilk baktığımızda inanamadık. Bu güzel yaklaşımından dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz" diye konuştular.

 

ÖZÇINAR: SIRADA EYYÜBİYE VAR

Alana giderek çocuklarla aynı heyecanı paylaşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar yaptığı değerlendirmesinde "Şanlıurfa'da son 15 yıldır mevsim değişikliğinden dolayı kar görmek neredeye imkansız oldu. Karacadağ bölgesi de ilimize ait bir dağımız. Bizler de oradaki karı şehir merkezine getirerek çocuklarımız bir nebze de olsun bu mutluluğu yaşasın istedik. Bu anlamda bugün Turgut Özel Parkındayız, yarın da Eyyübiye'de olacağız. Amaç çocukları bu tatil günlerinde evlerinden çıkartarak etkinlik yaşatmaktı. Emeği geçen tüm Büyükşehir çalışanlarını kutluyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort