BÜYÜKŞEHİR'DEN SPORA TEŞVİK

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 8 branşta başlatılan 'Spor Turnuvası' kapsamında Taekwando müsabakaları tamamlandı. Müsabakaları izleyerek dereceye giren sporculara madalyalarını veren Başkan Nihat Çiftçi, " Amacımız Şanlıurfa'mızı bir spor şehri yapabilmektir" dedi.

BÜYÜKŞEHİR'DEN SPORA TEŞVİK
BÜYÜKŞEHİR'DEN SPORA TEŞVİK reşit@reşit.com

Şanlıurfa'da gençlerin spora yönlendirilmesi ve lisanslı sporcu sayısının arttırılmasına yönelik geçtiğimiz yıllarda  spor kompleksleri ve bir çok spor kursu açan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de gençleri sportif faaliyetlere yönlendiriyor.

Bu kapsamda Futbol, Güreş, Taekwondo, Basketbol, Hentbol, Atletizm, Judo ve Karakucak branşlarında 'Spor Turnuvası' başlatan Büyükşehir Belediyesi, gençleri başarılı oldukları branşlara yönlendirerek Şanlıurfa'yı spor şehri yapıyor.

12 Sıklette 7 Kulübün ve 150 Sporcunun katıldığı Teakvando müsabakalarında dereceye girenlere ödüllerini veren  Başkan Nihat Çiftçi,  "Gençlerimizi spora teşvik etmek için elimizden gelen bütün özveriyi sergiliyoruz " dedi.

Başkan Nihat Çiftçi, "Türkiye'de Ses Getirecek Sporcular Yetiştiriyoruz"

"Amacımız Şanlıurfa'mızı bir spor şehri yapabilmektir" diyen Başkan Nihat Çiftçi,  "2016- 2017 yıllarında tesisleşme anlamıyla çalışmalarımızı sürdürürken şimdi de gençlerimizi spora teşvik etmek için elimizden gelen bütün özveriyi sergiliyoruz.  Şanlıurfalı gençlerimiz zeki olduğu kadarıyla sporun bir çok alanında da başarılı bir  şekilde devam ediyor.  Allah'ın izni ile bir çok branşta Türkiye'de ses getirecek evlatlarımız, hocaların teknik destekleriyle büyük başarıları Şanlıurfa'mıza kazandıracaktırlar.  Bu gün tamamlanan Tekvando müsabakalarında dereceye giren tüm evlatlarımızı ve onları eğiten hocalarımızı kutluyorum" şeklinde konuştu.

 

 

 

Nihat Çiftçi Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK