Error 520 Ray ID: 4cb3b2d19f09bdac • 2019-04-22 01:07:02 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

ÇEVİK KUVVET’ İÇİN ALTERNATİF YOLLAR TRAFİĞE AÇILIYOR

ÇEVİK KUVVET’ İÇİN ALTERNATİF YOLLAR TRAFİĞE AÇILIYOR

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapımına başlanan Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağında trafiğe kapanacak ana yola alternatif olarak planlanan ara yollarda incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “4 bölgeden gelecek trafik akışını yönlendirecek ara yollarımız bitme noktasına geldi” dedi.

ÇEVİK KUVVET’ İÇİN ALTERNATİF YOLLAR TRAFİĞE AÇILIYOR
ÇEVİK KUVVET’ İÇİN ALTERNATİF YOLLAR TRAFİĞE AÇILIYOR yönetici

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa’da yapımına başlanan Türkiye’nin en büyük köprülü kavşağı çalışmaları sürerken, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ana yola alternatif olarak ulaşıma açılacak olan ara yollarda incelemelerde bulundu. Altyapı çalışmalarında sona gelinen yolda yetkililerden bilgi alan Başkan Çiftçi, “Mevcut yolun trafik akışını sağlayacak olan yani by-pass görevi görecek ara yollarımızda çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Karayolları Bölge Müdürlüğümüz ve Genel Müdürlüğümüz ile yapmış olduğumuz görüşme neticesinde 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı içerisinden anayolu kapatma noktasında Şanlıurfa – Diyarbakır karayolu trafiğinin geçirilebilmesi için bir by-pass yol yapıldı. Yüklenici firma çalışmalarını sürdürüyor ve yol bitme noktasına geldi. Vatandaşlarımız çalışmaların tamamlanması ile girmiş oldukları yol onların transit bir şekilde geçişini sağlayabilecek noktada. Projesi Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan çalışma çerçevesinde Türkiye’nin en büyük köprülü kavşağı yapılıyor. 8 kulplu ve 3 katlı bir köprülü kavşak inşa edilecek. Biz de projenin katılımcısı olarak yakından takip ediyoruz. Sürekli olarak Karayolları Genel Müdürlüğü ile irtibattayız. Tüm planlamalar yürüyor. Emeği geçen Sayın Bakanımızı, milletvekili, hükümet yetkilileri, Karayolları Genel Müdürlüğünü ve ulaştırma bakanlığımızı tebrik ediyorum. Bir hayaldi ama gerçekleşiyor. Şimdiden halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Çiftçi, alandaki incelemelerinin ardından yapımında sona gelinen ve 11 Nisan Urfa’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. Yıl dönümünde trafiğe açılacak olan Narlıdere Köprülü Kavşağı’na giderek burada çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort