Error 520 Ray ID: 4cbb01651aa3c859 • 2019-04-22 22:24:00 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CHP il Başkanlığından İsrail’e sert kınama

CHP il Başkanlığından İsrail’e sert kınama

(Ruha Haber Ajansı – RHA) Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Ahmet Budak, İsrail tarafından Filistin halkına yönelik yapılan katliamı sert bir dille kınadı.

CHP il Başkanlığından İsrail’e sert kınama
CHP il Başkanlığından İsrail’e sert kınama yönetici

İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Budak, Filistin konusunun yüreklerini kanatan büyük bir yara olduğunu ifade etti. Budak, şöyle konuştu:”Filistin’de yaşananlar büyük bir katliam, bir insanlık dramıdır. Binlerce masum Filistinlinin yaralandığı, 62 kişinin hayatını kaybettiği insanlık dışı saldırıyı lanetliyoruz. Bu dramın en önemli sebebi Filistin sorununun çözümsüzlüğü başta ABD olmak üzere büyük güçlerin hesapsız politikaları ve İsrail’in gaddar tutumudur. Filistin sorunu çözülmeden Ortadoğu’da yaşanan yaşanan sorunların çözüme kavuşması imkânsızdır. ABD’yi bu yanlış politikasını terk etmeye İsrail’i masum sivillere yönelik katliama son vermeye çağırıyoruz. CHP tarihi misyon gereği her dönemde Filistin halkının yanında durmuştur. Geçmişte Filistin Kurtuluş Örgütü’nün Türkiye Temsilciliği CHP İktidarında açılmıştır. Bülent Ecevit ve tüm CHP Genel Başkanları Filistin davasının sadık bir destekçisi olmuştur. ABD ve İsrail’i güçlü bir şekilde kınıyor, hayatını kaybeden Filistinli kardeşlerimize rahmet diliyoruz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort