DHMİ’DEN İFTAR ORGANİZASYONU

Şanlıurfa GAP Havalimanı Müdürlüğü, Devlet Hava Meydanları İşletmesinin 84. kuruluş yıldönümü nedeniyle Şanlıurfa 56 mangal da bir iftar organizasyonu gerçekleştirdi.

DHMİ’DEN İFTAR ORGANİZASYONU
DHMİ’DEN İFTAR ORGANİZASYONU yönetici

Düzenlenen organizasyona Şanlıurfa Gap Havalimanı Müdürü Mehmet Münir Uludağ, Türk Hava Yolları Müdürü Hasan Malik Aydıner, Havaş Müdürü İrfan Köybaşı, Havalimanı Şube Müdürü Levent Eker, Havalimanı Baş Uzmanı Mahmut Demirpençe, Pars Güvenlik Proje Sorumlusu Halil Ünlü, Memur Sen Ulaştırma İl Başkanı Tahir Çiftçi, Sivil Havacılık Güvenlik Dernek Başkanı Mehmet Eken, Havalimanı Koruma Güvenlik Şefi Mustafa Canbeyli, Yöneticiler ile Devlet Hava Meydanları İşletmesi çalışanları ve basın mensupları katıldı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi personelleri, Kadir gecesinde Şanlıurfa 56 mangal da bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler. İftar programında kısa bir konuşma yapan, Şanlıurfa Gap Havalimanı Müdürü Mehmet Münir Uludağ DHMİ Genel Müdürlüğü personeline yaptığı konuşmada, Davetimizi kırmayıp buraya kadar gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Mübarek Kadir Gecesinde bir araya gelerek güzel bir iftar programı gerçekleştirdik. Bu yıl ilk defa bu organizasyonu gerçekleştirdik. İnşallah bu organizasyona her yıl Kadir Gecesinde düzenli olarak devam edeceğiz. Tüm arkadaşların ve halkımızın yaklaşan Ramazan Bayramını kutlarım. Katılımlarından dolayı herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Toplu fotoğraf çekiminden sonra İftar programından sona erdi.

DHMİ’DEN İFTAR ORGANİZASYONU DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ ŞANLIURFA HAVA ALANI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK