Eğitim-Bir-Sen STK'larla bayramda bir araya geldi

Ramazan Bayramı'nın 2'nci gününde sivil toplum kuruluşları Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şubesinin ev sahipliğinde bir ilke imza atarak Şehitlik Çamlıkta bir araya geldi.

Eğitim-Bir-Sen STK'larla bayramda bir araya geldi
Eğitim-Bir-Sen STK'larla bayramda bir araya geldi yönetici

Şanlıurfa STK temsilcileri Peygamberler diyarı Şanlıurfa da güzel bir bayramlaşma organizasyona imza atarak son zamanlarda en çok İhtiyaç duyduğumuz Kardeşlik birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Büyük buluşmaya dair açıklamada bulunan Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun,"Bayramların kanın gözyaşının zulmün bitmesi temennisiyle biz de Urfa'da bir ilki gerçekleştirerek tüm STK'ları bir arada toplayıp özellikle birlik ve beraberliğimizi zirve noktaya ulaştırma amacıyla böyle bir bayramlaşma programını uygun gördük. Tüm STK'lar memnuniyetle karşıladı. Tam bir bayram havası içinde kardeşçe bayramımızı kutluyoruz. Programı geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz. Her günümüzün bayram olması temennisiyle herkesin bayramını kutluyorum. Şanlıurfa Sivil toplum kuruluşları olarak, bizleri onurlandıran Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Haliliye Belediye Başkanımıza, Kamu kurum ve kuruluşların müdürlerine, Sivil Toplum kuruluşların değerli üyelerine ve gönül dostlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür eder nice güzel bayramlar diliyorum."dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK