HARRAN KAYMAKAMLIĞINDAN URFA FOTOĞRAF CAMİASINA BÜYÜK AYIP

SURETİ ALEM Urfa temsilcisi Bünyamin ÇADIRCI;Harran Kaymakamlığı Marka Şehir Harran etkinlikleri kapsamında düzenlenen 2. Geleneksel Her An Harran foto maratonu düzenleyeceğini öğrenmiş bulunmaktayız.

HARRAN KAYMAKAMLIĞINDAN URFA FOTOĞRAF CAMİASINA BÜYÜK AYIP
HARRAN KAYMAKAMLIĞINDAN URFA FOTOĞRAF CAMİASINA BÜYÜK AYIP reşit@reşit.com

Harran Kaymakamlığının bu fotomaratonu düzenlerken Şanlıurfa’da bulunan herhangi bir dernekle görüşmeden ve geçen yıl yapılan Her An Harran 1. Fotomaratonda yaşanan olumsuzluklar ve yarışma sonucunun fotoğraf camiasında tüm eleştirelere rağmen bu yılda düzenlemeyi aynı şahsa vermesi ve Tunceli foto maratonundaki tüm jürileri Harran’a çağırıp bu ekibi jüri üyesi olarak seçmesi Şanlıurfa açısından son derece ayıp  ,manidar ve yıllardır Şanlıurfarfa’da bu işi yapan ustalara hakaret olarak kabul ediyoruz. Bu konuda daha söyleyecek birçok sözümüz olduğunu hatırlatıyoruz.

Şanlıurfa’daki Resmi Kurum ve Kuruluşların Urfalı,  Urfalıyı hafif tartar gözünü bir kez daha tasdik edilmiştir. Buradan Şanlıurfalı Bakanımız A. Eşret Fakıba’ya ve Akparti Şanlıurfa Millet Vekillerine , Akparti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ,ve Şanlıurfa Valimiz Sayın Abdullah ERİN’i göreve davet ediyoruz.

Kurumların Urfa’yı ve Urfalı görmezlikten gelmesini protesto ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK