Error 520 Ray ID: 4ca4fabade05bdac • 2019-04-20 06:14:41 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

İSOT FESTİVALİ BAŞLADI

İSOT FESTİVALİ BAŞLADI

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen URFES İsot Festivali 'Tarlada İsot Hasadı' etkinliği ile başladı. Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa'mızın değerlerini tanıtmaya devam ediyoruz" dedi.

İSOT FESTİVALİ BAŞLADI
İSOT FESTİVALİ BAŞLADI yönetici

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Uluslararası İsot Festivali (URFES) başladı. 23 Eylül - 7 Ekim tarihleri arasında hafta sonlarına denk gelen 5 günlük program çerçevesinde gerçekleştirilecek olan İsot Festivali, Göbeklitepe mevkiindeki Yeşiltaş kırsal mahallesinde 'Tarlada İsot Hasadı' programı ile start aldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin ev sahipliğini yaptığı programa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Peltek, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, Kent Konseyi Başkanı Erkan Sözen, Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Mehmet Altun, UYSAD Derneği Başkanı Sıtkı Aloğlu, çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve davetliler katıldı.

Festivalin açılış konuşmasını yaparak tüm davetlileri selamlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'nın zengin kültürel mirasını her platformda tanıtmaya devam ettiklerini söyledi. 12 bin yıllık tarihi geçmişe sahip Şanlıurfa'nın tarih ve kültürde önemli -bir yere sahip olduğunun altını çizen Başkan Çiftçi, "Geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediğimiz festivalimiz her geçen yıl daha da yoğun katılım alarak devam ediyor. Bu yıl da festivalimizi ilk olarak Tarlada Hasat Programı ile açıyoruz. 23 Eylül - 7 Ekim tarihleri arasında farklı etkinlikler, buluşmalar, sergiler ve konserlerle devam edecek festivalimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Büyükşehir olarak şehrimizin alt ve üst yapısının yanı sıra sosyal yaşama yönelik projelerimiz ve Şanlıurfa'yı Şanlıurfa yapan değerlerimizin tanıtımına yönelik çalışmalarımız da sürüyor" dedi.

Başkan Çiftçi'nin konuşmasının ardından katılımcı STK temsilcileri de birer konuşma yaparak etkinliğin birlik ve beraberlik içerisinde daha da güzel kutlanacağını söyledi.

 

TARLADA İSOTLAR TOPLANDI

Konuşmaların tamamlanması ile tüm davetliler tarlaya geçerek burada isot hasadı gerçekleştirdi. Renkli görüntülerin yaşandığı tarlada toplanan isotlar katılımcılara hediye edildi. Festivalin bir sonraki buluşması ise 5 Ekim Cuma günü gerçekleştirilecek. Başkan Çiftçi, Hamarat Eller Çarşısında İsot Kahvaltısı ile başlayacak ikinci buluşmaya tüm Şanlıurfa halkını davet etti.

tarlada isot isot festivalı urfa şanlıurfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort