KARAKÖPRÜ FOLKLOR EKİBİ ŞANLIURFA'YI TEMSİL EDECEK

Karaköprü Belediyespor Kulübü Folklor ekibi, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde birinci olarak Bölge Şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edecek.

KARAKÖPRÜ FOLKLOR EKİBİ ŞANLIURFA'YI TEMSİL EDECEK
KARAKÖPRÜ FOLKLOR EKİBİ ŞANLIURFA'YI TEMSİL EDECEK reşit@reşit.com

 

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu ve Şanlıurfa Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen halk oyunları yarışmasında Karaköprü Belediyespor Kulübü 2 kategoride birincilik elde etti.

11 Nisan Kapalı Spor salonunda düzenlenen il seçimlerinde, Mahmut Öncel yönetimindeki Karaköprü Belediyespor kulübü Folklor takımı, tüm rakiplerini geride bırakarak Yıldızlar ve Gençler alanında birincilik elde etti.

Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat ve yöneticiler, halk oyunları takımını ziyaret etti.

Başkan Kudat, “Futbol takımının yanında Bilek güreşi ve Folklor’e de yatırım yapıyoruz. Karaköprü Belediyespor olarak spor ve sporcunun her zaman yanında yer aldık ve almaya devam ediyoruz. Folklor ekibimiz düzenlenen seçmelerde güzel bir derece elde etti. 2 kategoride birincilik kazandılar. Şanlıurfa’mızı Bölgede temsil etme hakkı kazandılar. Hepsini yürekten kutluyorum” dedi.

Öte yandan il seçmelerinde birinci olan Karaköprü Belediyespor kulübü folklor takımı, 31 Mart - 1Nisan tarihlerde Adıyaman’da düzenlenecek olan bölge şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edecek.

 

 

 

 

 

 

Metin Baydilli Karaköprü Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK