Error 520 Ray ID: 4cb228e1fb01bf43 • 2019-04-21 20:38:06 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

KÖPRÜLÜ KAVŞAK YAPIMI İÇİN ALTERNATİF YOLLAR TRAFİĞE AÇILIYOR

KÖPRÜLÜ KAVŞAK YAPIMI İÇİN ALTERNATİF YOLLAR TRAFİĞE AÇILIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapımına başlanan Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağın yapım çalışmaları öncesi alternatif olarak planlanan ara yollarda incelemelerde bulunan Başkan Nihat Çiftçi, çevik kuvvet kavşağında trafiğin ilerleyen günlerde yeni yapılan yan yollardan verileceğini belirtti.

KÖPRÜLÜ KAVŞAK YAPIMI İÇİN ALTERNATİF YOLLAR TRAFİĞE AÇILIYOR
KÖPRÜLÜ KAVŞAK YAPIMI İÇİN ALTERNATİF YOLLAR TRAFİĞE AÇILIYOR yönetici
Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı teknik heyet ve Büyükşehir Belediyesi teknik heyeti ile çevik kuvvet köprülü kavşağında incelemelerde bulunan Başkan Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'nın gelişiminde büyük bir ivme kazandıklarını ifade etti. İncelemelerde alanda çalışan yüklenici firma yetkililerinden bilgiler alan Başkan Nihat Çiftçi, Ek bağlantı yollarının kullanımı ile köprülü kavşağın tam anlamıyla başlayacağını belirtti. ÇİFTÇİ; ŞANLIURFA'NIN BEKLENTİLERİNİ BÜYÜKŞEHİR BİR BİR KARŞILIYOR Burada bir açıklamada bulunan Başkan Nihat Çiftçi, "Karayolları Bölge Müdürlüğünden gelen teknik heyetimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı teknik kadrolarımız bu gün Çevik Kuvvet Katlı Köprülü Kavşağı alanını inceledik. Yapım çalışmaları kapsamında yapılacak olan köprülü kavşak öncesi yan bağlantı yollarını tamamlayarak ilerleyen günlerde bypass yolları trafiğe açmayı hedefliyoruz. Projesini Büyükşehir Belediyemizin yaptığı, alt yapı bypass işlemini ŞUSKİ Genel Müdürlüğümüz, köprülü kavşağımızın çevre yollarının yapımı için gerçekleştirilen kamulaştırma çalışmalarımızı yine Büyükşehir Belediyemiz yaparak Karayolları Genel Müdürlüğümüzü teslim ettik. Karayolları Genel Müdürlüğü de projeyi ihale ederek ortak bir proje ile Şanlıurfa'nın yıllardır beklediği köprülü kavşağın yapım çalışmalarına başlayacağız. Hiç sinyalizasyona gerek kalmaksızın 8 girişli ve transit olarak geçişini sağlayacak olan proje hayat buluyor" ÇİFTÇİ; TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜNÜ 2018'DE TAMAMLAYACAĞIZ Çiftçi, "Şanlıurfalı kardeşlerimizin merakla beklediği köprülü kavşağımızın bitim tarihi 2018'in sonunda bu projeyi trafik geçişine açmış olacağız. Allah'ın izni ile projenin üzerindeyiz çok emekler oldu, gerek karayollarımızın ekipleri gerek ise Büyükşehir Belediyemizin ekipleri, her şekli ile büyük emekler sarf etti. Emeği geçen tüm teknik kadrolarımıza teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı teknik heyet ve Büyükşehir Belediyesi teknik heyeti ile çevik kuvvet köprülü kavşağında incelemelerde bulunan Başkan Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'nın gelişiminde büyük bir ivme kazandıklarını ifade etti.

 

İncelemelerde alanda çalışan yüklenici firma yetkililerinden bilgiler alan Başkan Nihat Çiftçi, Ek bağlantı yollarının kullanımı ile köprülü kavşağın tam anlamıyla başlayacağını belirtti.

 

ÇİFTÇİ; ŞANLIURFA'NIN  BEKLENTİLERİNİ BÜYÜKŞEHİR BİR BİR KARŞILIYOR

 

Burada bir açıklamada bulunan Başkan Nihat Çiftçi, "Karayolları Bölge Müdürlüğünden gelen teknik heyetimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı teknik kadrolarımız bu gün Çevik Kuvvet Katlı Köprülü Kavşağı alanını inceledik. Yapım çalışmaları kapsamında yapılacak olan köprülü kavşak öncesi yan bağlantı yollarını tamamlayarak ilerleyen günlerde bypass yolları trafiğe açmayı hedefliyoruz. Projesini Büyükşehir Belediyemizin yaptığı, alt yapı bypass işlemini ŞUSKİ Genel Müdürlüğümüz, köprülü kavşağımızın çevre yollarının yapımı için gerçekleştirilen kamulaştırma çalışmalarımızı yine Büyükşehir Belediyemiz yaparak Karayolları Genel Müdürlüğümüzü teslim ettik. Karayolları Genel Müdürlüğü de projeyi ihale ederek ortak bir proje ile Şanlıurfa'nın  yıllardır beklediği köprülü kavşağın yapım çalışmalarına başlayacağız. Hiç sinyalizasyona gerek kalmaksızın 8 girişli ve transit olarak geçişini sağlayacak olan  proje hayat buluyor"

 

ÇİFTÇİ; TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜNÜ 2018'DE TAMAMLAYACAĞIZ

 

Çiftçi, "Şanlıurfalı kardeşlerimizin merakla beklediği köprülü kavşağımızın bitim tarihi 2018'in sonunda bu projeyi trafik geçişine açmış olacağız. Allah'ın izni ile projenin üzerindeyiz çok emekler oldu, gerek karayollarımızın ekipleri gerek ise Büyükşehir Belediyemizin ekipleri, her şekli ile büyük emekler sarf etti. Emeği geçen tüm teknik kadrolarımıza teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort