Error 520 Ray ID: 4caea8a71f38c77b • 2019-04-21 10:26:16 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Hamit DERMAN Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürlüğüne Hamit DERMAN atandı
Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürlüğüne Hamit DERMAN atandı
Hamit DERMAN

Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürlüğüne Hamit DERMAN atandı

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürlüğüne Eğitimci-Yazar Hamit DERMAN atandı

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürlüğüne Eğitimci-Yazar Hamit DERMAN atandı.

Hamit DERMAN Kimdir ?

1976 Şanlıurfa'da doğdu.İlk,Orta ve Lise öğrenimini Şanlıurfa'da tamamladıktan sonra Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 2000 - 2006 yılları arasında MEB'de Öğretmen olarak çalıştı.2006 -2015 yılları arasında MEB'e bağlı okullarda farklı kademelerde yöneticilik yaptı.
Yılardır Çeşitli yerel ve Ulusal Haber siteleri ve gazetelerde köşe yazarlığı yapmaktadır.Ayrıca birçok Sivil Toplum Örgütünde  yönetim kurulu üyeliği olan Hamit DERMAN eğitimci yönüyle birlikte farklı sosyal yönleri ile dikkat çekiyor.

Hamit DERMAN Hoca gençliğin sorunlarını ele aldığı bir makalesinde şu tesbitlerde bulunmaktadır.

''Özellikle eğitimcilerimizin sorunlu gençlerin topluma kazandırılması için çok çaba göstermesi gerekiyor.Bu çocuklarımız ya bizim öğrencilerimizdir.Ya da bizim çocuklarımızdır.Her halükarda bu gençleri sokaktan kurtarmamız gerekiyor.Bu çocuklar bizim çocuklarımızdır.Çocuklarımızı topluma kazandıracak ve yararlı birey haline getirecek projelere kafa yormalıyız.Yoksa yarın bu çocukların yapacakları yanlışlıkları düzeltmek için çok ama çok projeye kafa yoracağız.Fakat o zaman çok geç olacaktır.

Göbeklitepehaber.com haber  sitemizde de köşe yazarlığı yapan Hamit DERMAN Şanlıurfa'da yayınlanan bir çok haber sitesi ve gazetede Gençlik,Eğitim,Ahlak,Kültür ile alakalı köşe yazıları yazmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort