Error 520 Ray ID: 4cb61be5ceb8c773 • 2019-04-22 08:08:17 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Halil ÇİNİ 23, 14, 15 ve 10!
23, 14, 15 ve 10!
Halil ÇİNİ

23, 14, 15 ve 10!

Şimdi haklı olarak yazının başlığına bakıp ‘bu rakamlarda neyin nesi?’ diyeceksinizdir. Sizleri çok daha fazla merakta bırakmadan hemen arz edeyim.

23 rakamı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resmi danışman sayısı.

14 rakamı Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun,

15 rakamı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun

Ve 10 rakamı da MHP lideri Devlet Bahçeli’nin resmi danışman sayısı.

Evet, Erdoğan, Davutoğlu, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’nin toplam danışman sayısı 62’yi buldu. En fazla danışman kadrosu Cumhurbaşkanının bulunduğu AK sarayda. Adeta ‘gölge yönetimin’ olduğu 62 kişi arasında sadece 4’ü bayan. 58’i ise erkek danışmanlar.

Davutoğlu, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’nin hiç kadın danışmanı bulunmamakta. Peki 5 bin 700 ile 10 bin TL üzerinde maaş alan bu danışmanların görevleri nedir?

Başdanışmanların görevleri araştırmalarda bulunmak, metin hazırlamak, medyada partiyi temsil etmek.

Danışmak kadrosu içerisinde dört lidere yakın çok ilginç isimlerde yer almakta. Örneğin;

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanları arasında;

Şükrü Karatepe, İlnur Çevik, Maksut Serim, Burhan Kuzu, İlhan Şener, Reha Denemeç, Şeref Malkoç, Hamza Yerlikaya, Bülent Gedikli ile BBP’sinin eski lideri ve 1 Kasım 2015 genel seçimleri öncesi kurulan ‘seöim hükümetinde de’ kabinede yer alan Yalçın Topçu’da danıiman kadrosu içerisinde yer alan bazı isimlerden birisi.

Gelelim Başbakan Davutoğlu’nun listesine;

Ertan Aydın, Yılmaz Ensarioğlu, Muhsin Kızılkaya, Mustafa Şen, İskender Pala, Ferdun Bilgin, Ali Sarıkaya, Seyit Ahmet Işkın ve İsmail Küçükbayrak bunlardan bazıları.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’na yakın isimler olarak ise;

Erdoğan Toprak ilk dikkat çeken isim. Mehmet Bekaroğlu, Veli Özdemir, Fatih Gursul, Aytuğ Atıcı, Cengiz Topel Yıldırım bu isimlerden bazıları.

MHP lideri Bahçeli’nin ‘gölge yönetiminde’ ilginç isimler bulunmakta.

Bu isimler arasında, Eski gazeteci Metin Özkan ilk sırada yer almakta. Özkan’ın yanı sıra İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter’de yine dikkat çeken isimlerden birisi olarak karşımıza çıkmakta.

Sonuç itibari ile birçok isim hem milletvekilliğinden hem de ‘danışmanlık’ adı altında maaş alabilmekte. Cumhurbaşkanlığı başdanışmanlarının alacakları ücret Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği tarafından belirlenmekte. 5 bin 700 ile 10 bin TL arasında değişen danışmanlık kadrosu olarak her parti grubuna ise 10’ar tane verilmekte.

Bugün sizlerle terörün tozlu, puslu ortamından uzak tutup danışmanlık adı altında liderlerin oluşturdukları gölge kadroları hakkında bilgi paylaşımında bulunmak istedim.

İlginizi çektiği umudu ile…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort