Error 520 Ray ID: 4cc31086cc5fbdb1 • 2019-04-23 21:52:26 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Halil ÇİNİ HAYIRLI OLSUN
HAYIRLI OLSUN
Halil ÇİNİ

HAYIRLI OLSUN

Hafta sonu Mali Müşavirler ve Muhasebeciler odasının başkanlık seçimi vardı.

Büyük bir erdemlilik içinde gerçekleşen seçimde ipi bir kez daha mevcut Baykan İbrahim Halil Akman göğüsledi.

Öncelikle “güven” tazeleyen Başkan İbrahim Halil Akman”a “hayırlı olsun” dileklerimi iletiyor ve başarısından dolayı kutluyorum.

421 üyenin bulunduğu Şanlıurfa Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odasında bir başka tebrik ise seçimde ikinci bir liste çıkartan Mahmut Tokğöz”e.. Tokgöz”ün ayrı bir liste çıkartması genel kurulu renk katmak ile birlikte ayrı bir heyecan da katmış oldu.

Ve genel kuruda en önemli teşekkürüm ise Mali müşavir ve muhasebecilere tabi ki.

İşleri “hesap yapmak” olan Mali müşavir ve Muhasebeciler tabir yerinde ise karşılarına çıkan iki listeyi ince elekten geçirdikten sonra derinden muhasebesini yaparak oylarını kullandılar. Mali müşavirler ve muhasebecilerin büyük çoğunlukla tercihleri bir kez daha “istikrardan” yana oldu ve mevcut Başkan İbrahim Halil Akman için oy kullandılar.

Evet, artık bir seçim geride kaldı.

Güven tazeleyen ve üyelerden bir dönem için tekrardan destek alan Başkan İbrahim Halil Akman ve yeni yönetimi bugün ya da yarın mazbatalarını alıp “Bismillah” diyerek görevlerine başlayacaklar.

Düne kadar seçim ile ilgili yaşananlar artık geride kaldı. Şimdi Başkan daha ağır bir sorumluluk ile geleceğe bakmalı ve üyelerinin yaşadıkları mesleki sıkıntıları başta çözüme kavuşturmak adına yarınlar adına önemli sosyal ve kültürel projelerin yanı sıra mesleği önemli projelere de el uzatmalı ve hayata geçirmelidir.

Büyük bir erdemlilik içerisinde gerçekleşen genel kurul sonrasında Baykan Akman”ın tüm üyelere ayrım yapmaksızın teşekkür etmesi ve üyelerin de Başkan Akman”ı kucaklamaları kongrenin erdemliliğine güzellik katan hareketler olarak akıllarda yerini aldı.

Başkan Akman ile yeni yönetimi tebrik ediyorum.

Başarılarınızın devamı dileği ile..

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort