Error 520 Ray ID: 4cb23500bdcabf70 • 2019-04-21 20:46:22 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Halil ÇİNİ AZİZ BAŞKANIN SİTEMİ
AZİZ BAŞKANIN SİTEMİ
Halil ÇİNİ

AZİZ BAŞKANIN SİTEMİ

AZİZ BAŞKANIN SİTEMİ 

Çok değil iki gün önce bu köşemde “Peki ya CHP?” diyerek, “Neden sahada etkin değilsiniz?” diye sormuştum. Tabi ki sadece CHP”ye bunu sormamıştım. “Hayır” cephesinde yer alan diğer siyasilere de tabi ki. 
 DP Şanlıurfa il Başkanı değerli dostum, büyüğüm, ağabeyim Mustafa Polat, sahada olduklarını, medyanın kendilerine gazete sayfaları ile televizyon ekranlarında fazla yer vermediklerine sitem edip, “sahadayız, çalışıyor ve koşturuyoruz. Mücadelemiz Hayır” dedi. 
 Sahada olduklarını, AKP”nin bu denli EVET kuşatmasına karşın HAYIR için ekin bir mücadele içinde bulunduklarını vurgulayan CHP Şanlıurfa il Başkanı Aziz Aydınlık, “Halkın arenasında korku her yere salınmış. İnanın başta STK”lar olmak üzere dernekler, odalar, sendikalar adeta sindirilmişler. Birebir sohbetlerimizde 16 Nisan”da sandıkta HAYIR diyeceklerini bizlerle paylaşıyorlar. Fakat iş görüntü sermeye ya da kamuouyunun huzurunda açıkça konuşmaya geldiğinde ise bertaraf olmamak adına resim vermekten çekiniyorlar. İşte bugün Hayır cepheside yer alanlar sadece oumsuz iklim ve hava şartları ile değil topyekün EVET”i destekleyen devlet savunmasına karşında mücadele verilmekte” dedi. 
 Telefonda konuştuğumuz CHP il Başkanı Aziz Aydınlık, öyle salon toplantılarından çok birebir esnaf ve halk ziyaretini daha önemsediklerini de altını çizerek, “seçim arifesine kadar birçok Milletvekilimiz, partilimiz, konunun uzmanlarından oluşan arkadaşlarımız buralara gelip halkımızla yüz yüze görüşüp buluşacaklar. Tam kadro olarak sahadayız. Ülkemizin aydınlık geleceği için CHP olarak HAYIR diyoruz” dedi. 
 CHP”li Aziz Başkan ile telefon görüşmemizde tıpkı DP il Başkanı Mustafa Polat gibi bize yönelik sitemine de kulak verdim. Aziz Aydınlık, “Medya bize nedense ilgi göstermiyor. Korku ve sindirme politikasından ne yazık ki dördüncü kuvvet olan Medya”da nasibini almış olarak görülüyor. Kucaklaşmış olduğumuz halk ile resimlerimizi bile yayınlayamıyorlar” dedi. 
İlerleyen günlerde sandık daha da seçmene yaklaştığında çarşı pazarın daha da renklilik kazanacağı bir gerçek. Yarınlar EVET”çilere ve de HAYIR”cılara neler getirir, neler görürün onu hep birlikte görmüş olacağız. Bu arada CHP eski genel başkanı Deniz Baykal”ın ise 2 Nisan”da Şanlıurfa”nın da aralarında yer alacağı bölge illerine yönelik bir gezi çerçevesinde Urfa”da olacağını da Başkan Aziz Aydınlık”tan öğrenmiş olduk. Baykal sevenlere önemle duyurulur.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort