Error 520 Ray ID: 4cae8b52ca11bf48 • 2019-04-21 10:06:15 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Veyselkarani KAYAN Şanlı Ecdadın Yitik Çocukları
Şanlı Ecdadın Yitik Çocukları
Veyselkarani KAYAN

Şanlı Ecdadın Yitik Çocukları

 

 

 

İnancımızı kütür ve medeniyetimizi yaşatmak adına, kardeşlik adalet ve hoşgörü adına cepheden cepheye koşarak bu uğurda seve seve can veren ecdadın biz torunlarına ne oldu böyle. 
Kaçırdığımız namazlara değilde kırdığımız gönüllere değilde kaçırdığımız evlilik proğramlarına üzülecek hale geldik ne oldu bize. 
Öyle bir kültür emperyalizmi altındayızki öz benliğimizden koparılıp kendimize bile yabancılaştırıldık .oysa hatırlıyorumda çocukluk yıllarımda annelerimiz komşularımız iyilikte birbiriyle yarış içindeydiler avlu kapılarımız açıktı bir yere gidileceği zaman anahtarlar komşuya emanet bırakılırdı güvenin sevginin ve iyiliğin en koyu demini yaşayan ecdadın torunları olan bizlere ne oldu. Ne Olduda her tarafımızı güvenlik kameraları ile kuşattık hani bizler o güven ve emniyet timsali ecdadın torunlarıydık ne oldu bize. 
Dedim ya öyle yabancılaştırıldık ki kendi özbenliğimiz inancımız ve kültürümüzle aramızda ne güven ne inanç kaldı artık kurtulmalıyız şu çağdaşlık denilen aldatıcı maskeden milli olmayan prangalardan kurtulmalıyız özümüze dönmeliyiz . 
Medeniyet ve çağdaşlık maskesi altında yıllarca bizi bizden çaldılar cinayet ve hırsızlığın olmadığı güçlünün güçsüzü ezmediği tek bir gün bile kalmadı tüm ekran ve gazete manşetlerinde insanlık dışı haberler diz boyu ne oldu bize insanlık abidesi ecdadımızın torunları olan bizlere ne oldu. 
HANİ KOMŞUSU AÇKEN TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİ şuuruna ve benliğimize dönelim çağdaşlık ve medeniyetlik denilen kokuşmuş ve benliğimizi çalan bu prangalardan kurtulalım hemen şimdi hiç tanımadığımız birine tebbesümle selam verelim hoşgörü sevgi tohumlarını gönüllerde yaşatmaya başlayalım iyilikte yarışalım yarışalımki o ecdada layık torunlar olmanın kapısını aralayalım yoksa hepimiz medeniyet denilen cehennemde yanmaya ve yok olmaya mahkum olacaz vesselam 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort