Error 520 Ray ID: 4cae8bf2cc019d6e • 2019-04-21 10:06:41 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

İ.Halil HAKTANKAÇMAZ Sen Oyna Çetiner Sen Oyna
Sen Oyna Çetiner Sen Oyna
İ.Halil HAKTANKAÇMAZ

Sen Oyna Çetiner Sen Oyna

Şanlıurfaspor da bir şeylerin iyi gitmediğini hep söylüyorum ;

En sonunda taraftarlar türbinlerde  “SEN OYNA ÇETİNER SEN OYNA” demeye başladı.  Çıkıp Raşit hocanın oynayacak hali yok bunu taraftarda biliyor ve bu bilinçle tezahürat yapıyorlar.  Bu tezahüratın nedenini biliyor musunuz?

Ben söyleyeyim..
Artık taraftarın Futbolculara güveni kalmadı, Raşit hoca mı oynasın be siz oynayın işte..  

Sahada Rakibe ezici bir üstünlük sağlayan takımı önde oynatan  pres yapan pas yapan ve gölü atan takım Gaziantep Büyük Şehir Belediye Spordu.

ŞANLIURFASPOR nerde diye sormak istiyorum? Bana kalırsa sezonu kapatmış tatile çıkmışlar Transfer olmayı bekliyorlar…

Maçın tamamına baktığınız zaman Gaziantep sporlu Serdarın gölünün dışında pozisyon olmadığını, görünce insan hayıflanıyor. Kardeşim oynayın yenilin oynamadan maç alındığı nerde görülmüş diye.

Belki de sporcu kardeşlerimiz nasılsa başımızda güçlü bir yönetim var Bakan’ı var  ilin Millet Vekilleri var ilin Valisi de yanımızda 25-30 bin arası Taraftarda türbinde nasılsa bir şekilde maçları alırız rehavetine mi girdiler. Şimdi nerden bu kanıya vardınız diyeceksiniz. İşte burdan türbinde taraftarın bu yönde beklentilerinin çok yüksek olduğunu biliyorum taraftarın sporculardan çok hakemden bir şeyler beklediğini gördüm. Hatta bir taraftarla tartıştım Kardeşim takımın top oynamıyor ki Hakemi gidip gol mü atsın dedim. İsmini vermek istemediğim o kardeşimde bana döndü dedi ki "Saraçoğlu başarılı olamaz dediler. Çünkü siyasi güç yanlarında olmasa hakemler ŞANLIURFASPOR’u ezer ezdirirler. Eeeeeeee şimdi Bakan burada Milletvekilleri burada Sayın Valimiz burada hakemler neden Bangura’ya Kırmızı kart gösterdi " Güldüm sahada top oynayan Bangura süper ligden gelmiş düdükten sonra topa vurmanın sarı kart olduğunu bilmiyor mu ki Bangura’nın hiçmi suçu yok.
 
Allah Allah La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim Deyip Stad’dan ayrıldım.

Şanlıurfaspor’un galip geldiğini yazmak ümidiyle..
                        Hoşçakalın..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort