Error 520 Ray ID: 4cb3a405af0cc76f • 2019-04-22 00:56:55 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Milletvekili Yılmaztekin; URFAYA YATIRIMCI ÇEKME ÇABASINDAYIZ

Milletvekili Yılmaztekin; URFAYA YATIRIMCI ÇEKME ÇABASINDAYIZ

ŞANLIURFA / AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Kemalettin Yılmaztekin, yoğun meclis gündemine rağmen geldiği memleketinde bir dizi ziyaretlerde bulunup halkla kucaklaştı, gündeme ilişkin konuları değerlendirdi, Şanlıurfa’ya özel müjdeler verdi.

Milletvekili Yılmaztekin; URFAYA YATIRIMCI ÇEKME ÇABASINDAYIZ
Milletvekili Yılmaztekin; URFAYA YATIRIMCI ÇEKME ÇABASINDAYIZ yönetici
Milletvekili Av. Yılmaztekin, Şanlıurfa’daki ziyaretlerine AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı ile başladı. Yeni oluşan yönetimime başarı dileklerini ileten Yılmaztekin, Ticaret Borsası Şıracılar ve Kuruyemişçiler Odası, Gıda Toptancılar Derneği, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Türkiye Mimar Mühendis Odaları Birliği Şanlıurfa Şube Başkanlığı, Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası ve Memur- Sen Konfederasyonu Eğitim Bir -Sen Şanlıurfa Şubesi’ni ziyaret ederek, yöneticileriyle sohbet etti.
 
Haliliye’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirip, hemşerilerine hayırlı ve bol kazançlar dileyen Av. Yılmaztekin, AK Parti Haliliye Gençlik Kolları Başkanlığının haftalık olağan toplantısına da katılarak, gençlerle sohbet etti.
“Çocukluğumuzun şekercisi” dediği Ahmet Apaydın’ı da ziyaret ederek, geçmişi yad eden Milletvekili Yılmaztekin,  Yusuf Nahya ve Ahmet Karataş’ın çocuklarının da düğün törenine katıldı.
 
 
YILMAZTEKİN’İN ŞANLIURFA İÇİN HAYALİ
Ziyaretlerinde yaptığı açıklamalarda müjdeler de veren Yılmaztekin, Şanlıurfa’nın sorunlarına ve beklentilerine ilişkin soruları yanıtladı.
Şanlıurfa’nın 19.2 yaş ortalaması ile Türkiye’nin yaş ortalaması en genç ili olduğunu hatırlatan Milletvekili Yılmaztekin, bunun sonucu olarak da işsizliğin bulunduğunun altını çizdi. Üniversite mezunu gençlere nasihatte de bulunan Milletvekili Av. Yılmaztekin, hedeflerini yüksek tutup, bir hastanede asgari ücretle çalışmak yerine KPSS’ye girip bürokrat olmalarını, daha iyi maaşla daha iyi yerlerde görev yapmalarını önerdi.
 
ŞANLIUFRA-AKÇAKALE YOLU ASFALT OLACAK
Uzun zamandır gündemde olan Şanlıurfa ile Akçakale arasındaki yolda taş sıçraması sonucu araçların kırılan camlarını Ulaştırma Bakanına gösterdiğini anlatan Yılmaztekin, bu yolun 2018 içinde mutlaka sıcak asfalt olacağını bildirdi. Yılmaztekin, “Geçtiğimiz Kasım ayından beri yoldaki taşlar temizleniyor ama kalıcı çözüm gelecek. Yüzde 97 gibi oy alan bir yerde bu yolu bırakın sıcak asfalt yapmayı otoban bile yapılsa azdır” esprisi yaptı.
 
URFAYA YATIRIMCI ÇEKME ÇABASINDAYIZ
Mecliste en fazla söz alan Şanlıurfa milletvekili olarak dikkati çeken Yılmaztekin, kentin sorunlarının her platformda takipçisi olduğunu anımsatarak, “Ankara’da zengin iş adamları ile görüşüp Şanlıurfa’ya yatırım yapmalarını istiyorum. Çünkü, işsizliğin panzehri yatırımdır. Özellikle yoğun iş gücü barındıran tekstil ağırlıklı yatırım öneriyorum” dedi.
Elektrik sorunu konusundaki bir soruyu da cevaplandıran Yılmaztekin, “Bölgede DEDAŞ artık halka zulüm eder oldu. Elektrik sayacı dışarı alınacak dediler alındı. Zaten borcunu ödemeyenlerden elektrik tahsilatları desteklerden kesiliyor. Tahsilat sorunu da yok. Bu konuyu da Enerji Bakanımızla yüz yüze görüşeceğim” diye konuştu.
 
Milletvekili Av. Yılmaztekin, gün boyu süren ziyaret programlarında verdiği mesajlarda; 2 milyon nüfuslu Şanlıurfa’da Harran Üniversitesinin gelişmesinin yanı sıra bir de Vakıf üniversitesi kurulması hayalinin olduğunu belirterek, bunu da gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdüreceğini sözlerine ekledi.
URFAYA YATIRIMCI ÇEKME ÇABASINDAYIZ av TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Kemalettin Yılmaztekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort