Error 520 Ray ID: 4cc310212d799d6e • 2019-04-23 21:52:10 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

REŞİT ÖNCEL ÇALIŞMA AZMİYLE TAKDİR TOPLUYOR

REŞİT ÖNCEL ÇALIŞMA AZMİYLE TAKDİR TOPLUYOR

AK Parti Haliliye Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Reşit Öncel, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

REŞİT ÖNCEL ÇALIŞMA AZMİYLE TAKDİR TOPLUYOR
REŞİT ÖNCEL ÇALIŞMA AZMİYLE TAKDİR TOPLUYOR yönetici

Gazeteci- yazar Reşit Öncel, seçim çalışmaları kapsamında seçmenle biraraya geliyor ve davet edildiği toplantıya katılıyor.

Geçtiğimiz günlerde bir grup vatandaş ve partiliyle bir araya gelen Reşit Öncel AK parti programını, projeleri ve İlçe Başkan Adayı Mehmet Canpolat'ın yapacağı çalışmaları anlatıyor.

AK Parti'nin Türkiye'yi gelişmiş ülkeler seviyesine ulaştırmak adına önemli bir yol kat ettiğine dikkat çeken Öncel, " Bugün Türkiye'de nereye bakarsak bakalım bir gelişmenin olduğunu

görürüz. Eğitimde, sağlıkta, savunma sanayinde, ulaştırmada ve daha bir çok alanda Türkiyemiz hızla büyüyor ve güçleniyor. Bütün bunlar AK Parti'nin ve Cumhurbaşkanımızın gayretleriyle oluyor. Hükümetimiz her anlamda elini taşın altına koyuyor ve ülkemizi güzelleştiriyor."diye konuştu.

Öncel, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde Büyükşehir’de, Haliliye'de ve Şanlıurfa'nın tüm ilçelerinde kazanacaklarını belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort