Error 520 Ray ID: 4cb37d01abadc793 • 2019-04-22 00:30:17 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

RHA Ajans’a TVGFBF’den ödül

RHA Ajans’a TVGFBF’den ödül

(Ruha Haber Ajansı/RHA) – Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından Ruha Haber Ajansı’na mesleğinde en iyiler dalında ödül verildi. Ödülü Ruha Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Dodanlı aldı.

RHA Ajans’a TVGFBF’den ödül
RHA Ajans’a TVGFBF’den ödül yönetici

Vücut Geliştirme Fıtness ve Bilek Güreşi Genel Başkan Yardımcısı ve Yetkilisi İrfan Kandemir spora hizmet eden basın mensupları ve kuruluşlarını unutmadı. Spora ve sporcuya verdiği önemle adından sıkça söz ettiren Ruha Haber Ajansı’na bir ödül de Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’nu tarafından verildi.

Ödül Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Genel Başkan Yardımcısı ve Yetkilisi İrfan Kandemir tarafından Ruha Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Dodanlı’ya verildi.

“KENTTE HER ZAMAN SPORUN VE SPORCUNUN YANINDA OLDUK”

Ruha Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Dodanlı, Ruha Haber Ajansı olarak her zaman spor ve sporcunun yanında olduklarını ifade etti. Dodanlı, “Öncelikle bizi bu ödüle layık gören Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’na Ruha Haber Ajansı olarak teşekkür ederim. Biz Ruha Haber Ajansı olarak kentte her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Ayrıca Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sait Akdağ’a da teşekkür ederim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort