Saldırgan da suçlu doktorlarda!

(Ruha Haber Ajansı/RHA-Özel Haber) – Şanlıurfa’da önceki gün yaşanan olayda şahıs kaldırım taşıyla doktoru yaralamıştı. Ancak sosyal medyada yaralanan hekimin arkadaşları adeta Şanlıurfalılarla dalga geçecek şekilde yorumlarıyla gündeme geldi.

Saldırgan da suçlu doktorlarda!
Saldırgan da suçlu doktorlarda! yönetici
Advert

 Geçtiğimiz gün hastanede hasta yakını yaşanan olayda doktoa kaldırım taşıyla saldırmış ve yaralanmasına sebep olmuştu. Gözaltına alınan saldırgan çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. Yaşanan olaydan sonra Şanlıurfalı birçok vatandaş durumu sosyal medya hesabından kınadı.

ŞİVEYLE DALGA GEÇMEK KİMİN HADDİNE?

Kınamalar bir yana dursun doktorun mesai arkadaşları ise yaptıkları paylaşımlarla gündeme geldiler. Yaralanan doktorun mesai arkadaşları olayı kınamak yerine adeta Şanlıurfalılarla ve şiveleriyle dalga geçecek paylaşımlarda bulundular. Kadir Çoban isimli doktor sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Şanlıurfalılara hakaret etti. Şanlıurfalılar yetkililerin ilgili doktor ile ilgili soruşturmanın başlatılmasını istedi.

URFALILAR AHAYVAN DEDİ

Kadir Çoban isimli ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi’nde doktor olan şahıs sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, Şanlıurfalıların şiveleriyle dalga geçti, Şanlıurfalılara baytara gitmekle hayvana benzetip hakaret etti. Çoban, “Madem doktorlar bunu hak ediyor ve size bakmıyor. O zaman bir yeriniz sıkışınca “yetiş tohtuur yetiş” demeyin, hastaneye de gitmeyin. Mümkünse bir baytar bulun. Hala bunu savunuyorsunuz yazıklar olsun cahiller sürüsü” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakın Şanlıurfalılar Belediye Başkanı Hakkında Ne Demiş?
Bakın Şanlıurfalılar Belediye Başkanı Hakkında Ne Demiş?
Şanlıurfa GAP Havalimanı HDP Mv. Sn. Ömer Öcalan Tarafından Meclis Gündemine Taşındı!
Şanlıurfa GAP Havalimanı HDP Mv. Sn. Ömer Öcalan Tarafından Meclis Gündemine Taşındı!