Advert

ŞANLIURFASPOR ENGELLERİ BİR BİR AŞIYOR SIRA ŞAMPİYONLUKTA

Uzun zamandır maddi zorluklarla boğuşan Şanlıurfaspor'da Başkan Emin Yetim'in ve yönetimin büyük ğayretleri sonucu transfer tahtasının açılması için gerekli olan para yatırıldı ve kulüp 4 futbolcunun lisansını çıkardı.

ŞANLIURFASPOR ENGELLERİ BİR BİR AŞIYOR SIRA ŞAMPİYONLUKTA
ŞANLIURFASPOR ENGELLERİ BİR BİR AŞIYOR SIRA ŞAMPİYONLUKTA reşit@reşit.com

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Şanlıurfaspor'da yaşanan maddi kriz aşıldı ve transfer tahtasının açılması için gerekli olan 3 milyon 985 bin lira yatırıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve kentteki yetkililerle yapılan görüşme sonucunda gerekli yardımın yapılması konusunda kulübe verilen söz yerine getirildi ve transfer edilen Sercan Kaya, Mehmet Albayrak, Yasin Ozan ve İsmail Güven'in lisans işlemleri tamamlandı.

 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref  Bakan Fakıbaba,Büyük şehir belediye başkanı Av.Nihat Çiftçi,ilçe belediye başkanlarının destekleri ve Başta Emin Yetim ve yönetim kurulunun sıkıntılar içinde  borçlanarak Kulübün Transfer tahtasını açtılar.

"Şanlıurfasporumuzun yeni transfer ettiği Sercan Kaya, Mehmet Albayrak, Yasin Ozan ve İsmail Güven'in lisans işlemleri tamamlandı.
 Kulüp başkanı Emin Yetim ve yönetim kurulu üyeleri  sonunda tüm engelleri asarak kulübümüzü olası bir krizden çıkarmıştır.

         Bu süreçte katkıda bulunan Başta Sayın Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba'ya, Sayın Valimiz Abdullah Erin Beye, Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi'ye ve diğer ilçe belediye başkanlarımıza teşekkür ederiz.
 

EMİN YETİM İBRAHİM HALİL HAKTANKAÇMAZ ŞANLIURFASPOR ahmet bulut giray küçük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siverek ve Harran MHP’ye mi verilecek?
Siverek ve Harran MHP’ye mi verilecek?
Menfeze sıkışan atın imdadına …
Menfeze sıkışan atın imdadına …