Şanlıurfaspor Maçında Kandemir Düdük Çalacak

(Ruha Haber Ajansı/RHA) –Pazar günü oynanacak olan Şanlıurfaspor-Darıca Gençlerbirliği maçının hakemi belli oldu.

Şanlıurfaspor Maçında Kandemir Düdük Çalacak
Şanlıurfaspor Maçında Kandemir Düdük Çalacak yönetici

Şanlıurfaspor pazar günü sahasında karşılaşacağı TFF 2. Lig Kırmızı Grupta 14. haftada Şanlıurfaspor ile Darıca Gençlerbirliği karşılaşmasını Alim Kandemir yönetecek hakemler açıklandı.

Buna göre Şanlıurfaspor’un Pazar günü 11 Nisan GAP Stadında karşılaşacağı Darıca Gençlerbirliği maçını Alim Kandemir yönetecek.Kandemir’in yardımcılıklarını da Ali Etlikçi ve Ogün Kamacı yapacak. Karşılaşmada 4. Hakem olarak ise Ahmet Turan Timuroğlu görev alacak.Şanlıurfaspor-Darıca Gençlerbirliği maçı başlama saati:13:o0.

İŞTE HAFTANIN HAKEMLERİ:

TFF 2. Lig (14.Hafta)
BUGSAŞ SPOR A.Ş. – KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
Tarih: 24.11.2018 Saat: 13:30 Stat: ANKARA OSTİM – ANKARA
Hakemler
TOLGA SANCAK
MEHMET ŞENGÜL
KEREM YÜKÜNÇ
DOĞU YILMAZ
Temsilciler
ÖMER SÖZEN

Gözlemciler
ALİ OLGUN

ŞANLIURFASPOR – DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
Tarih: 25.11.2018 Saat: 13:00 Stat: ŞANLIURFA GAP STADYUMU – ŞANLIURFA
Hakemler
ALİM KANDEMİR
ALİ ETLİKCİ
OGÜN KAMACI
AHMET TURAN TİMUROĞLU
Temsilciler
M.BÜLENT ÖZMEN
KAMURAN AYDOĞAN

Gözlemciler
ERDAL ORMAN

KIRKLARELİSPOR – SİVAS BELEDİYE SPOR
Tarih: 25.11.2018 Saat: 13:30 Stat: KIRKLARELİ ATATÜRK – KIRKLARELİ
Hakemler
HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN
YUSUF DOĞAN
UĞUR ÖNAY
ALKAN PARSAK
Temsilciler
MUSTAFA YILMAZ

Gözlemciler
YAŞAR FİLİZ

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR – FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
Tarih: 25.11.2018 Saat: 13:30 Stat: SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 15 TEMMUZ STADYUMU – KONYA
Hakemler
CİHAN AYDIN
MUSA MURAT EMRE
MAHMUT GÜLLE
ADNAN DENİZ KAYATEPE
Temsilciler
NEVZAT SÜZEN
AYTEKİN AŞICI

Gözlemciler
NAMIK ORHAN

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – TARSUS İDMAN YURDU
Tarih: 25.11.2018 Saat: 13:30 Stat: KARAELMAS K.KÖKSAL – ZONGULDAK
Hakemler
ALPER ORAN
HİDAYET ZEYBEK
ARİF DİLMEÇ
RAŞİT YORGANCILAR
Temsilciler
NECMETTİN AKÇA

Gözlemciler
METİN YÜKLER

BANDIRMASPOR BALTOK – TOKATSPOR A.Ş.
Tarih: 25.11.2018 Saat: 13:30 Stat: BANDIRMA 17 EYLÜL – BALIKESİR
Hakemler
EMRE KARGIN
UFUK UĞURLU
TOLGA ÖZCAN
DİRENÇ TONUSLUOĞLU
Temsilciler
ALİ AĞILÖNÜ
ERTUĞRUL ÖZTEN

Gözlemciler
MEHMET TOP

PENDİKSPOR – MENEMEN BELEDİYE SPOR
Tarih: 25.11.2018 Saat: 13:30 Stat: PENDİK STADI – İSTANBUL
Hakemler
MUSTAFA İLKER COŞKUN
ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
ÇAĞLAR ÖZTÜRK
BURAK ÖZCAN
Temsilciler
YALÇIN GÜL
OKAN BARIŞ CEMİLOĞLU

Gözlemciler
İSMAİL ZEYBEK

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR – TUZLASPOR A.Ş.
Tarih: 25.11.2018 Saat: 13:30 Stat: MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ – MANİSA – MANİSA MER
Hakemler
MUHAMMETALİ METOĞLU
BORAN TURHAN
BERKAY DABAN
DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
Temsilciler
BÜLENT FİL
ÜNSAL KAYA

Gözlemciler
ERBAY ALDEMİR

ETİMESGUT BELEDİYESPOR – FETHİYESPOR
Tarih: 25.11.2018 Saat: 13:30 Stat: ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI – ANKARA
Hakemler
ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
BARIŞ ÇARDAKLI
MURAT ERÖLMEZ
BURAK KAPLAN
Temsilciler
FERZENDE EMRE

Gözlemciler
UĞUR BAŞ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK