SEMA ÇİFTÇİ'DEN ENGELLİ BİREYLERE ZİYARET

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin eşi Sema Çiftçi, Türkiye’nin en kapsamlı engeliler koordinasyon merkezlerinden biri olan Büyükşehir Belediyesi Engelli Koordinasyon merkezini ziyaret ederek engelli kursiyerler ile bir araya geldi.

SEMA ÇİFTÇİ'DEN ENGELLİ BİREYLERE ZİYARET
SEMA ÇİFTÇİ'DEN ENGELLİ BİREYLERE ZİYARET reşit@reşit.com

Sosyal Belediyecilik hizmetleri kapsamında engelli vatandaşların sosyal, psikolojik ve iş öğrenmelerine olanak sağlayan Büyükşehir Belediyesi, kazandırmış olduğu koordinasyon merkezi ile 7’den 70’e tüm vatandaşların takdirini topladı.

Koordinasyon merkezini ziyaret ederek burada el sanatları, fotoğraf, tekstil, bahçecilik, dokumacılık, resim, dekoratif, bilgisayar ve birçok dalda eğitim alan kursiyerlerle bir araya gelen Sema Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Sürdürülen çalışmalar ve kurslar hakkında yetkililerden bilgi alan Sema Çiftçi, Koordinasyon merkezinin tüm engelli kardeşlerimizin 2. Evi olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Büyükşehir’in kazandırdığı koordinasyon merkezinden dolayı Sema Çiftçi’ye teşekkür ederek yazdıkları şiirleri okuyan kursiyerler,  “Burada çok güzel zaman geçiriyoruz, daha önce ben ve arkadaşlarım evden çıkamıyorduk Büyükşehir Belediyesi sayesinde kurs ve eğitimler alıyoruz herkese çok teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Nihat Çiftçi Şanlıurfra Büyükşehir Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK