Error 520 Ray ID: 4cb1f78e587abf7a • 2019-04-21 20:04:25 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

ŞURKAV’DAN BİR YENİLİK DAHA

ŞURKAV’DAN BİR YENİLİK DAHA

Şanlıurfa İli Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı (ŞURKAV) tarafından 1990 yılından bugünü kadar yayınlanan 48 adet kitap yayını ŞURKAV’ın web sitesinde yayınlanmaya başladı.

ŞURKAV’DAN BİR YENİLİK DAHA
ŞURKAV’DAN BİR YENİLİK DAHA yönetici

Şanlıurfa’yı ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmak için çeşitli yayınlar hazırlayan ŞURKAV, Alanında uzman kişilerin katkıları ile Şanlıurfa ile ilgili bugüne kadar 48 adet kitap, 4 Broşür, 3 Süreli Dergi, 3 görüntülü ve sesli yayın hazırladı.

ŞURKAV tarafından 1990 yılından bugüne kadar basımı yapılan kitapların, ilgililerine ve okuyuculara dağıtımı yapıldığından zaman içerisinde kitaplar tükendiğinden bazı kesim okuyucular ve ilgililer bu kitaplardan yararlanamıyorlardı. Her okuyucunun bu kitaplardan yararlanabilmesi adına yayınladığı kitapları vakfın internet sitesinde meraklılarıyla paylaşan ŞURKAV, bu hizmetiyle yayınların kalıcı olmasını ve araştırmacıların kitaplara daha kolay ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyor. Kitaplar http://www.surkav.org.tr/defaultbbdb.html web sitesinde okuyucularını bekliyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort