ŞUTB'DA, MEHMET KAYA ÖN PLANDA!

Şanlıurfa Ticaret Borsası (ŞUTB) genel kurulu için adeta gün sayılırken, mevcut Başkan Mehmet Kaya yine başkanlığa en yakın isimlerin başında geliyor. Başkan Mehmet Kaya delegelerin büyük bir kısmının oyunu alarak yeni dönemde de başkanlık koltuğunda oturması bekleniyor.

ŞUTB'DA, MEHMET KAYA ÖN PLANDA!
ŞUTB'DA, MEHMET KAYA ÖN PLANDA! yönetici

Şanlıurfa'da bu hafta sonu yapılacak olan Ticaret Borsası’nda sandıkta büyük heyecanın yaşanması bekleniyor.

TOBB’a bağlı oda ve borsalarda üyeler 5 yıl aradan sonra bu hafta sonu 4 yıl görev yapacak yönetimi seçmek için sandık başına gidiyorlar.

Ticaret Borsası'nda üyeler Cumartesi günü sandık başına gidiyor.

Mevcut Şanlıurfa Ticaret Borsası (ŞUTB) binasını yapan Başkan Kaya yeni bir liste ile yeni döneme başkan olarak seçilmesine kesin gözüyle bakılırken, Borsada meslek komite üyesi ve yeni meclis başkanı ve meclis üyesi seçilecek.  Borsada iki isim Başkanlık için çalışıyor. Mevcut başkan Mehmet Kaya ve Ali Yücetepe yarışıyor.  Borsa üyesi yaklaşık 569 delege sandık başına giderek 14 Meclis üyesini belirleyecek.

Meclisin seçiminden sonra Meclis Başkanı, TOBB delegeleri ve Yönetim kurulu Başkanı belirlenecek.

Yapılacak olan seçimle ilgili görüşlerini paylaşan Şanlıurfa Ticaret Borsası (ŞUTB) Başkanı Mehmet Kaya şunları söyledi: “7 Nisan Cumartesi günü Şanlıurfa Ticaret Borsamızda seçimler İnşallah hayırlısıyla yapılacaktır. Seçimler Şanlıurfa’mıza ilimize, Borsamıza, üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Ben bu seçimde de adayım. Tabii ki üyelerimizi teveccüh gösterirlerse Allah'tan Hakkımızda hayırlısı olsun diyerek aday oldum. Üyelerimiz teveccühüne bağlıdır bu demokratik bir ş

TİCARET BORSASI BAŞKAN MEHMET KAYA ŞANLIURFA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ertekin’e Ağır hapis cezası
Ertekin’e Ağır hapis cezası
Karaköprü İlçe Başkanlığı’na Ağan atandı
Karaköprü İlçe Başkanlığı’na Ağan atandı