TYB Şanlıurfa’da bayrak değişimi

TYB(Türkiye Yazarlar Birliği) Şanlıurfa Şube Başkanlığı’nın yeni başkanı belli oldu. Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Cuma Ağaç’ın yerine Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesi’nin başkanlığına Eğitimci Mehmet Sarmış getirildi.

TYB Şanlıurfa’da bayrak değişimi
TYB Şanlıurfa’da bayrak değişimi reşit@reşit.com

Sarmış, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada,”Arkadaşlarımın uygun görmesi üzerine TYB(Türkiye Yazarlar Birliği) Şanlıurfa Şube başkanlığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Yıllardır bu görevi özveri ile sürdüren önceki başkanımız(bundan sonra Onursal Başkanımız) Cuma Ağaç ve yönetim kuruluna, bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Yeni dönemde başta yönetim kurulu ve TYB üyeleri olmak üzere ilgili herkesin desteği ile güzel hizmetlere vesile olmak isteriz. Kitabın, okumanın, yazmanın merkezinde olduğu çeşitli ve nitelikli programlarla ilimizin, ülkemizin, dünyamızın kültürüne, sanatına, medeniyetine katkıda bulunmayı düşünüyoruz. Bu konulara meraklı, ilgili, istekli arkadaşları aramızda görmek bizi ziyadesiyle memnun eder. Resmi ve sivil ilgili bütün kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmak niyetindeyiz. Onların desteğini yanımızda görmenin, bizleri daha güzel çalışmalar yapmak için motive edeceği şüphesizdir.” ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN MAÇLARA DAVET
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK
HALK EĞİTİM MERKEZLERİ DAHA AKTİF OLACAK