Error 520 Ray ID: 4ca53eeaec8cbf7a • 2019-04-20 07:01:14 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Urfa CHP’de ‘İmzacılara’ İstifa Baskısı

Urfa CHP’de ‘İmzacılara’ İstifa Baskısı

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı, aralarında İl Örgütü üyeleri ve ilçe başkanlarının da olduğu olağanüstü kurultay isteyen ve genel Merkeze noterden imza gönderen”İmzacılara”istifa baskısı yaptığı iddia ediliyor…

Urfa CHP’de ‘İmzacılara’ İstifa Baskısı
Urfa CHP’de ‘İmzacılara’ İstifa Baskısı yönetici

CHP Parti yönetimi imzacı delegeleri arayarak sizinle artık çalışamayız,bir an evvel il başkanlığına istifalarınızı verin.Aksi taktirde görevden alırız dediği iddia ediliyor.CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık’ın delegeler üzerine etkili olamaması ve kurultay için toplanan 13 imzayı veren delegeleri partide istemediği konuşuluyor.Bazı parti yöneticilerinin de “koltuklarını kaybetmemek” için “imza kozunu” kullandığı parti kulislerine yansıyor. Şu ana kadar sessiz kalan çoğu ilçe başkanı ve delegeler, istifa etmemek için direndiği iddia ediliyor.

CHP İL BAŞKANI CIDIR:”HER HANGİ BİR BASKI SÖZ KONUSU DEĞİL”

Ruha Ajans’a konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cıdır şunları kaydetti:”Partimiz üyeleri ve ilçe başkanlarımızdan bazıları kendi hür iradelerini ve demokratik haklarını kullanarak olağanüstü kurultay için imza verdiler.İmza veren arkadaşlarımız parti içi demokrasi haklarını kullanmış.Bu arkadaşlara parti olarak her hangi bir baskı yaptığımız ise doğru değil.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort