522 Origin Connection Time-out


cloudflare-nginx
Urfaspor Başkanı Haktankaçmaz: Bizimle yola çıkarılanların çok ciddi olduğunu düşünmüyorum
Advert
Advert

Urfaspor Başkanı Haktankaçmaz: Bizimle yola çıkarılanların çok ciddi olduğunu düşünmüyorum

Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz, “Biz süreci çok ciddi götürdüğümüzü düşünüyoruz ama bizimle yola çıkanlar, bizimle yola çıkarılanların çok ciddi olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Urfaspor Başkanı Haktankaçmaz: Bizimle yola çıkarılanların çok ciddi olduğunu düşünmüyorum
Urfaspor Başkanı Haktankaçmaz: Bizimle yola çıkarılanların çok ciddi olduğunu düşünmüyorum Gazisoft

Şanlıurfaspor’da Kulüp Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz ve yönetim kurulu üyeleri GAP Vadisi’nde basın mensupları ile bir araya geldi.

Basın toplantısında konuşan Kulüp Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz, kendisinin ve yönetim kurulunun istifa ettiğini açıkladı.

Kulüp Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz istifa dilekçelerinin Vali Abdullah Erin’e sunulacağını ifade etti.

 

“BU PARASI OLMAYAN YÖNETİM DEDİKLERİ GÖNÜLLÜ İNSANLAR 2 MİLYON 300 BİNİ DE VERMEYİ KABUL ETTİLER”

Şanlıurfaspor’da Kulüp Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz, kendilerinin yerli topçuların parasını vermeye hazır olduklarını ifade ederek, “Geçen haftada burada bir abasın açıklaması yapmıştı. Basın açıklamamızda bu süreci çok iyi götürdüğümüzü, 6 ay önce başlayan süreci biz 15 günde bitirdiğimizi gerek buradan belediye başkanımıza gerekse de kamuoyuna deklare etmiştik. Burada belgeleri sunmuştuk. Ama verdiğimiz sürenin hiçbir şeye yaramadığını gördük. O zamandan sonra 2 milyon 200 bin gibi bir icra borcu da yansıdı. Biz onların da mücadelesini verdik. Onu da yapılandırdık, onu da bitirdik, belediye başkanımıza sunduk. Ne hikmetse bize vaat edilen, biz söz verilen paranın üstüne gittik. Dedik ki kardeşim siz bu parayı verin bize, verin biz bir yabancıları kapatalım. Çünkü yabancılarla ilgili kulübün kapanması söz konusu, puan silme söz konusu, bizim bunları aşabilmemiz için önce yabancıları kapatmamız lazım. Dediler ki yerlileri ne yapalım, yerlileri de biz ödeyelim. Biz yerli topçuları da üstlendik. Dedik ki siz yabancıları ödeyin, biz de yerlileri ödeyelim. Bu parası olmayan yönetim dedikleri gönüllü insanlar 2 milyon 300 bini de vermeyi kabul ettiler. Sizin adınıza hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

 

“BİZİMLE YOLA ÇIKARILANLARIN ÇOK CİDDİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM”

Başkan İbrahim Halil Haktankaçmaz, kendilerine verilen sözlerin tutulmadığını belirterek, “Biz süreci çok ciddi götürdüğümüzü düşünüyoruz ama bizimle yola çıkanlar, bizimle yola çıkarılanların çok ciddi olduğunu düşünmüyorum. Geldiğimiz son nokta, artık bizim yapacak bir şeyimizin kalmadığını, biz yerli topçularla ilgili, biz yabancı topçularla ilgili ne varsa hepsini yaptık. Bunları yapmış olmanın rahatlığı ile sizlerle sohbet ediyorum. Biz bu süreci 15-20 günde yaptık. Tabii ben yaptım demiyorum, biz yaptık diyorum. Fransa’daki arkadaşımda yardımcı oldu, Gürcistan’da federasyonda olan arkadaşımda bize yardımcı oldu, Mersin’de bir arkadaşımız yardımcı oldu, el birliğiyle yaptık. Ama geldiğimiz bu nokta hiç kimsenin para vermeye niyetli olmadığını gördük. Covid-19’dan dolayı istifa edemiyorsunuz, kongre kararı alamıyorsunuz. Valimiz izinli olduğu için burada değil, biz de istifa dilekçelerimizi hazırladık, sayın valimiz geldiğinde sayın valimize götürüp arz edeceğiz. Bu görevi de bırakıyoruz. Buraya gelmek isteyen, takımı almak isteyen arkadaşlar lütfen bize sosyal medyadan çağrı yapmasınlar. Biz geçen haftadan söyledik, kim gelmek istiyorsa gelmek istesin. Biz onlarla beraber de hareket edeceğimizi söyledik. Bizim buraya kazık çakmaya gelmediğimizi geçen hafta burada da söylemiştim. Biz buraya sadece görevli olarak geldik. Bu takımı ileriye götürecek kim varsa gelsin başımızın üstünde yeri var. Allah için sosyal medyadan oradan buradan çağrı yapmasınlar, gelsinler. Bu ilin valisi ve belediye başkanı var. Gitsinler otursunlar, konuşsunlar, anlaşsınlar, gelsinler. Biz zaten onlara yardım etme sözü de veriyoruz. Sadece bırakmakla kalmıyoruz, yaptığımız bu çalışmaları da onların önlerine koyup onlara öncülük etmek istiyoruz. Ben hep söyledim, ben bu takımın başkanı değilim taraftarıyım. Ben buraya kahraman olmaya gelmedim” diye konuştu.

“BENİ ARAYIP SORDULAR, 50 EURO OLDUĞUNU SÖYLEDİM, KEŞKE SONUCU BEKLESEYDİNİZ”

Başkan Haktankaçmaz, kendileri hakkında haber yapan malum site hakkında da konuşarak şu ifadelere yer verdi:

“Baba oğul Fransa’dan 50 Euro gönderdiler ancak Euro bazında olduğu için daha hesaba düşmemiş. Adam sosyal medyada da açıklama yapmış. 50 bin Euro gibi görünüyor doğrudur, orada adam diyor ki ben 50 Euro gönderdim, lütfen o şeyini düzelt. Zaten kim 10 lirada verse 20 lirada verse onu resmi sayfamızda paylaşıyoruz. Biz o şeffaflığı ortaya koyduk. Zaten cebimize giren, şahsa gelen bir para yok. Zaten gelen bu parada Şanlıurfaspor Vakfı üzerinde geliyor. Yani bizim orada böyle bir şaibeye girmemiz söz konusu değil. Allah’ta bize nasip etmesin. Beni arayıp sordular, 50 Euro olduğunu söyledim, keşke sonucu bekleseydiniz. Ekstra geldikten sonra yapsaydınız. Bu yönetim görevli hepsi burada. Asla biri ne müttehittir, ne işadamıdır. Hepsi ya emekli ya çalışandır. Doğrudur belki biz 5 milyonu koyamayız ama yürekliliği de gösterdik. Yerli topçulara biz ödeyelim dedik.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kısaslılardan Vali Erin’e Teşekkür
Kısaslılardan Vali Erin’e Teşekkür
EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA. TEMALI OYUN GRUPLARI.
EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA. TEMALI OYUN GRUPLARI.
kartal escort