Error 520 Ray ID: 4cbafedc0cb7c787 • 2019-04-22 22:22:16 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

VALİ ERİN, SÜLEYMANİYE İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

VALİ ERİN, SÜLEYMANİYE İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

Her fırsatta Şanlıurfa’nın en büyük önceliğinin, eğitim altyapısının ve kalitesinin iyileştirilmesi olduğunu dile getiren ve Milli Eğitim camiasıyla sürekli istişare halinde bulunan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, kent nüfusunun en yoğun olduğu Süleymaniye mahallesinde incelemelerde bulundu. Sabah saatlerinde Haliliye ilçesine bağlı Süleymaniye İlkokulu’na giderek, sınıfları dolaşıp öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Vali Erin; sınıf mevcutları, okulun ve öğrencilerin ihtiyaçları hakkında idareci ve öğretmenlerden bilgiler aldı.

VALİ ERİN, SÜLEYMANİYE İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ
VALİ ERİN, SÜLEYMANİYE İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ yönetici

Öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılaşan Vali Erin, derslikleri tek tek dolaşarak fiziki ortamı inceledi, klimalarının olup olmadığını sordu ve öğrencilerle sohbet etti.

Öğretmenlerin, sınıf mevcutlarının çok fazla olduğunu belirtmesi üzerine Vali Erin, bazı okullarda sınıf mevcutlarının henüz Türkiye ortalamalarının çok üzerinde olduğunu bildiklerini ancak bunu Türkiye ortalamalarına getirmek için şehrin dört bir yanında okul inşaatlarının devam ettiğini söyledi.

 

2019’A KADAR 8 BİN DERSLİK YAPILACAK

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in, göreve başladığı 2017 Temmuz ayından itibaren büyük bir önem vererek başlattığı eğitim seferberliği ile Şanlıurfa, Türkiye’de eğitim yatırımlarında en büyük payı alan il oldu.

Taşımalı sistemi sona erdirmek amacıyla 150 ve daha fazla öğrencinin taşındığı kırsal mahallelere okullar yapılmaya başladı. Kent merkezinde 2, Siverek ve Viranşehir’de de birer okul kampüsü kuruldu. İçerisinde toplam 23 okul, 13 pansiyon ve sosyal alanlar yer alan kampüslerden üçü faaliyete girerken, Eyyübiye kampüsü ikinci dönemde eğitim öğretimin hizmetine sunulacak.

2019 Yılına kadar şehirdeki 17 bin dersliğe, 8 bin derslik ilave edilmiş olacak. Bu okullardan 300’ü kırsal kesimlerde inşa ediliyor. Yüzde 90 fiziki gerçekleşmenin olduğu okulların 150’si ilkokul, 150’si ise ortaokul ve lise olarak faaliyete girecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort