Error 520 Ray ID: 4cae8ece0b2ebf43 • 2019-04-21 10:08:38 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Vekil Özcan,’Şanlıurfa Reisi Cumhur’unu Yalnız Bırakmayacaktır’

Vekil Özcan,’Şanlıurfa Reisi Cumhur’unu Yalnız Bırakmayacaktır’

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri nedeniyle yapılan aday tanıtım programının ardından Milletvekili adayları esnaf ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyorlar bu doğrultuda AK Aday Özcan sahada vatandaşların taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Vekil Özcan,’Şanlıurfa Reisi Cumhur’unu Yalnız Bırakmayacaktır’
Vekil Özcan,’Şanlıurfa Reisi Cumhur’unu Yalnız Bırakmayacaktır’ yönetici

Ziyarette vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden AK Parti Şanıurfa Milletvekili adayı Halil Özcan, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek not aldı.

24 Haziran seçimlerinde Şanlıurfa’nın Cumhurbaşkanı ve AK Partiyi yalnız bırakmayacağının altını çizen AK Aday Halil Özcan, “Her gün vatandaşlarımız ve esnafımız ziyaret ediyor, onların talep ve isteklerini dinliyoruz. Vatandaşlarımızı ve esnafımız ile sohbet ettiğimizde şikayetten ziyade teşekkür ile karşılaşıyoruz çünkü vatandaşlarımızda dış güçler tarafından ülkemize yönelik yapılan ekonomik saldırının farkındalar. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın bizlerin anlatmasına fırsat vermede onların bizlere anlatıyor olmaları gerçekten bizleri mutlu ediyor. Dinlediğimiz sohbet ettiğimiz vatandaşlarımızın ekonominin veya dolardaki dalgalanmanın seçimi etkilemeyeceğini önemli olan vatanın birliği ve huzuru olduğunun altını çiziyorlar. Her gün farklı mahallede farklı köylerde vatandaşlarımız ile buluşmaya devam edeceğiz Şanlıurfa’da bu mübarek şehirde Allah’ın izniyle sıkmadık el bırakmayacağız. Allahın izniyle 24 Haziran seçimlerinde Şanlıurfa’mız Cumhurbaşkanımızı ve AK Partimizi yalnız bırakmayarak dış mihrapların oyunlarını bozacaklardır” şeklinde konuştu.

Yapılan Esnaf gezisinde AK Parti Şanıurfa Milletvekili ve 27.Dönem Milletvekili adayı Halil Özcan’a  Eyyübiye Belediyesi Meclis üyeleri ile AK Parti Eyyübiye ilçe teşkilat üyeleri eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN BERAT KANDİLİ MESAJI
kartal escort